Finclub – coroczne, tygodniowe szkolenie w Finlandii

przez Marek Wyrzychowski

W sierpniu br. grupa 30 najlepszych Finclubowiczów z Polski, Czech i Słowacji wyjechała na tygodniowy pobyt szkoleniowy do Finlandii. Program był bardzo napięty i oprócz serii szkoleń obejmował między innymi zwiedzanie zakładu produkcyjnego dostawcy suplementów diety oferowanych przez Finclub – firmy Hankintatukku Oy oraz plantacje doświadczalne i pola uprawne, gdzie rosną surowce do produkcji tych wyrobów.

ee

Jak zawsze, począwszy od roku 1997, coroczny tygodniowy pobyt w Finlandii był dla wszystkich uczestników działających w tym systemie network marketing niezapomnianym przeżyciem. Dodatkowo w tym roku Finlandia zaliczyła jedno z najcieplejszych okresów letnich w historii pomiarów temperatur. W czasie pobytu temperatura wynosiła tam niemal 30°C.

Cudowna fińska przyroda i ciepła woda w czystych jeziorach pozwalały się kąpać do woli. Wielką przyjemnością było również korzystanie z sauny. Finclubowicze jedli typowo fińskie posiłki, między innymi mięso renifera oraz łososia przygotowywane na różne sposoby. Zwiedzali ciekawe miejsca: stolicę kraju Helsinki, miasteczko Porvoo (jedno z najstarszych miast w tym państwie znane z produkcji czekolady), miasto Imatra znajdujące się w pobliżu granicy z Rosją ze słynnymi wodospadami, miasto Puumala usytuowane nad przepięknym jeziorem…

Pełni wrażeń liderzy wracali do domu obiecując sobie, że ze zdwojoną energią i pasją zabiorą się do promowania zdrowego biznesu z Finclubem, by szerzyć sławę fińskich suplementów diety firmy Hankintatukku Oy, ponieważ – jak stwierdzili – przekonali się na własne oczy, jak wygląda produkcja suplementów diety, plantacje roślin i fińska przyroda. Spotkali się z właścicielem i kierownictwem firmy, którzy otaczali ich podczas całego pobytu wielką troską. Wizyta w Hankintatukku Oy potwierdziła, że Finclub jest firmą, z którą warto pracować i tworzyć swój własny biznes MLM.

Mogą Cię również zainteresować