FIREFLIES. Podróże w biznesie MLM

przez Marek Wyrzychowsk
2175 odsłony

Interesujące miejsca, piękne widoki, ciekawi ludzie i beztroski odpoczynek. Jedni lubią podróżować ze względu na rozwiniętą ciekawość i wartości poznawczo-edukacyjne, inni uprawiają wojaże bo lubią poleżeć, gdzieś spokojnie w ładnym miejscu. Bez telefonu, bez laptopa i bez namolnych akwizytorów…

ee

Każdy w eskapadach znajduje coś dla siebie. Ale jedna rzecz w podróżach jest wspólna dla prawie wszystkich ludzi – uwielbiamy to robić! A co byście powiedzieli, gdybyśmy Wam pokazali świetny system do organizowania tanich podróży po całym świecie i w dodatku do generowania za ich pomocą ciekawych dochód pasywnych? Długo byście się nad tym zastanawiali? To zastanawiajcie się dalej. Ci, którzy się nie wahają tylko robią, już z tego korzystają. Na całego!

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Szukając ofert wypoczynku w sieci najczęściej korzystamy bezpośrednio ze stron internetowych biur podróży (ok. 95%). Jednak coraz częściej sprawdzamy je również w porównywarkach. Rodzimym turystom w kwestii wyjazdów na 3 tygodnie przed terminem, bliżej jest do biznesmenów z USA, niż tamtejszych urlopowiczów. Jednak dla Polaków ważne są nie tylko koszty, ale także komfort podróży. Coraz chętniej więc poszukujemy ofert last minute w określonym standardzie (ok. 54%), korzystając przy tym z pomocy porównywarek ofert.

Potwierdzeniem tego faktu są dane od multiagenta turystycznego, będącego jednocześnie największą porównywarką ofert z opcją rezerwacji – Travelpanet.pl, z których wynika, że w pierwszym kwartale 2014 liczba transakcji w serwisie wzrosła aż o 105% w porównaniu do sytuacji w analogicznym okresie roku 2013. Na wakacjach, bardziej niż Amerykanie, Polacy cenią sobie komfort, gdyż aż 63% wyjeżdżających za granicę wybiera obecnie hotele cztero- i pięciogwiazdkowe. Podobnie jest z wyborem posiłków. Ponad 76% Polaków rezerwujących podróże, wybiera opcję all inclusive (wszystkie posiłki w cenie).

A teraz nowość. Od niedawna można łączyć wymarzone, interesujące podróże z budowaniem biznesu, współpracując z nową w Polsce grupą networkerów. Na bazie jakiego koncernu? FireFlies to network marketingowa marka zainicjowana przez szwajcarską firmę Swiss Haley. Koncern ten działa na rynku od 15 lat oferując różnego rodzaju usługi, a od 3 lat posiada projekt FireFlies, który skupia ludzi korzystających za jego pomocą z szeroko rozumianego sektora podróżniczego – noclegi w hotelach, loty samolotowe, wycieczki i zorganizowane, wielkie wojaże. Swoje struktury FireFlies zaczął niedawno budować na terenie Polski Alexander Feher, z którym spotkaliśmy się przy dobrej kawie w Katowicach:

FireFlies to świetny projekt, w którym można tanio realizować swoje marzenia o zwiedzaniu świata i jednocześnie na tym zarabiać. Dzięki współpracy z FireFlies mamy możliwość korzystania z tanich noclegów w hotelach na terenie całego świata, możemy korzystać z różnego rodzaju wycieczek, a jak ktoś ma taką potrzebę – może zamawiać tylko przeloty samolotowe, które mamy z bardzo niskimi cenami transferów. Dzięki FireFlies razem z żoną zwiedziliśmy już kilkanaście pięknych krajów! – tłumaczy Alexander Feher.

W ramach współpracy z FireFlies mamy do wyboru kilka możliwości rejestracji. Pierwszy model jest totalnie bezpłatny i można w nim korzystać tylko z portalu firmy. Druga opcja to wejście za 295 dolarów ale nie można w niej budować swoich struktur sprzedażowych i zarabiać na nich prowizji. Jest się tylko klientem firmy. Trzecia możliwość to wejście za 524 dolary (opłata roczna) z możliwością budowania struktur oraz korzystania z usług hotelowych z rabatem 4,1% w porównaniu do możliwości drugiej. Czwarte rozwiązanie to wpłata 1570 dolarów (opłata co 5 lat) z możliwością budowania struktur oraz korzystania z usług hotelowych z rabatem 8,3% w porównaniu do możliwości drugiej. Do FireFlies można również przystąpić wpłacając 3663 dolary. Wtedy jest to opłata na 99 lat z możliwością dziedziczenia biznesu a z usług hotelowych można korzystać z 12,4% rabatem w porównaniu do możliwości drugiej.Oprócz tego na każdym poziomie dostajemy, w zależności od wybranej opcji rejestracji, vouchery uprawniające nas do realizacji wycieczek.

– Jeśli chodzi o możliwości biznesowe to FireFlies ma nowoczesny, hojnie wynagradzający swoich współpracowników plan marketingowy, oparty na matrycy. Poza tym najbardziej dynamiczni dystrybutorzy, którzy wykazują się najlepszymi wynikami, są systematycznie nagradzani różnego rodzaju wartościowymi nagrodami. Prezent w postaci nowego samochodu nie jest u nas żadną nowością. Ciekawe jest to, że nawet kiedy ja sam, lub moja żona, korzystamy z pobytów w hotelach, za każdym razem pieniążki odkładają się na nasze prowizje. Ważną rzeczą dla Polaków – naszych potencjalnych, przyszłych współpracowników jest to, że mamy świetną stronę internetową oraz wiele innych, nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych w języku polskim. Każdy kto będzie zainteresowany, wystarczy tylko, że się ze mną skontaktuje, a otrzyma wszystko, co jest niezbędne do działania – powiedział nam Alexander Feher.

   

Niezależnie od kraju zamieszkania czy celu podróży, turyści szukają ofert przede wszystkim w internecie. Takie są fakty. Najczęściej odwiedzają strony touroperatorów i przewoźników. Wśród tak dużej ilości dostępnych możliwości znalezienie atrakcyjnej oferty może nie być łatwe. Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie, proponujące spersonalizowane oferty, które zdobywają coraz większą popularność również w Polsce. Wykorzystaj te informacje i zaaplikuj je w MLM proponowany przez FireFlies. Dlaczego nie podać takiego rozwiązania swoim rodakom na tacy? Nie ma bowiem nic bardziej interesującego od łączenia rzeczy przyjemnych z pożytecznymi. A w tym systemie możemy przecież zwiedzać świat i jeszcze zarabiać na tym pieniądze. I to nie małe. (Foto: Alexander Feher)

W tym biznesie najlepiej poprowadzi Cię:

Alexander Feher

tel.: +42 190 521 70 00

e-mail: [email protected]

Facebook: www.facebook.com/travelenlightened

Mogą Cię również zainteresować