Firma Amway zainicjowała Singapore Business Innovation Hub

przez Maciej Maciejewski
1136 odsłony

W ramach strategicznej ekspansji na terenie Azji network marketingowy koncern Amway ogłosił otwarcie Singapore Business Innovation Hub. Owoc współpracy z Singapore Economic Development Board (EDB) wyrósł w centralnej dzielnicy biznesowej miasta.

źródło: Pixabay

Oczekuje się, że to nowe centrum zapewni firmie lepszy dostęp do talentów w Singapurze i wesprze innowacje produktowe Amwaya w skali globalnej. Centrum stworzy również 60 miejsc pracy, a pracownicy będą starali się lepiej zrozumieć zdrowie i ludzkie ciało, przyjmując podejście „Wschód spotyka się z Zachodem” w projektowaniu produktów i dobrym samopoczuciu.

Firma Amway będzie wykorzystywać centrum jako dodatkowe budowanie potencjału w obszarach cyfrowego projektowania produktów, analizy danych, handlu elektronicznego na żywo, łańcucha dostaw i inteligencji logistycznej oraz integracji modeli biznesowych.

– Singapurskie Centrum Innowacji Biznesowych zostało utworzone i rozmieszczone tak, aby przyspieszyć innowacyjne rozwiązywanie problemów, napędzać naszą działalność i wykorzystywać interdyscyplinarną wiedzę specjalistyczną w celu dostarczania produktów, które zaspokajają zmieniające się potrzeby konsumentów regionalnych i globalnych. Amway jest magnesem dla przedsiębiorców, dlatego zespoły w hubie pomogą naszym dystrybutorom w realizacji globalnego zaangażowania w zaspokajanie rosnących potrzeb konsumentów w tym ekscytującym regionie – powiedziała Asha Gupta, regionalny prezydent Amway na Azję oraz dyrektor ds. strategii i rozwoju korporacyjnego.

Mogą Cię również zainteresować