Firma Arbonne przekroczyła swoje cele w zakresie ograniczenia zużycia wody

przez Maciej Maciejewski
657 odsłony

Koncentracja Arbonne na ekologii i rozwijaniu praktyk ochrony wody w całej firmie zaowocowała znaczną redukcją zużycia tego życiodajnego medium. Spółka pierwotnie postawiła sobie za cel zmniejszenie zużycia wody o 20% do 2025 roku, ale przekroczyła ten cel w roku 2021 zmniejszając bezwzględne zużycie wody w swoich wszystkich lokalizacjach o 48%.

źródło: Pixabay

W 2022 roku działania firmy na rzecz ochrony wody pozwoliły zaoszczędzić ponad 3 miliony galonów wody, zmniejszając zużycie o 72% w zakładzie produkcyjnym i o 60% we wszystkich zakładach Arbonne na całym świecie, wykorzystując innowacje w zakresie odzyskiwania wody i recyklingu.

– Zaangażowanie Arbonne we wdrażanie rewolucyjnych praktyk ochrony wody jest dla nas teraz ważniejsze niż kiedykolwiek. Dzięki innowacyjnym technologiom, odpowiednim praktykom produkcyjnym i szkoleniom udało nam się osiągnąć znaczną redukcję zużycia wody. To ogromny postęp i ekscytujący rozmach, który Arbonne będzie kontynuować w trakcie swojego rozwoju – powiedział Tyler Whitehead, dyrektor generalny w Arbonne.

Mogą Cię również zainteresować