Firma ARIIX rozszerza portfolio produktowe

przez Marek Wyrzychowski
1617 odsłony

Sprzedająca w systemie network marketingu suplementy diety firma ARIIX rozszerza swoje portfolio produktowe. Spółka ogłosiła, że do swojej oferty dodaje markę ENVY Jewellery.

Sylwia JacksonSylwia Jackson

ENVY to australijska firma zajmująca się sprzedażą biżuterii społecznej, która oferuje społeczeństwu kolekcję eleganckiej biżuterii w przystępnej cenie, dostępnej wyłącznie za pośrednictwem niezależnych konsultantów podczas prezentacji domowych lub za pośrednictwem internetu.

– Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z dołączenia do naszego zespołu ENVY Jewellery – powiedział CEO i założyciel firmy ARIIX dr Fred Cooper. – Nasz australijski rynek rozwija się świetnie, a wraz z przejęciem spółki takiej jak ENVY z pewnością będziemy się rozwijać w sposób, jakiego dotychczas na rynku nie notowaliśmy – dodał prezes ARIIX.

– Biznes Ariix rozwija się dynamicznie dzięki wielu niezależnym markom. Naszym hasłem przewodnim jest „Disruptive By Design”. Wyróżniamy się jakością, innowacyjnością, wysokim standardem etycznym i dywersyfikacją działalności. Zdecydowanie jesteśmy firmą wielkich możliwości i łamiemy wszelkie stereotypy związane z systemem network marketing – oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Cieszę się, że firma wprowadza nowe produkty. Trendy i potrzeby rynku szybko się zmieniają, dlatego też mamy chwilowo dziewięć indywidualnych marek, które spójnie się komplementują. Pozwala nam to na zachowanie silnej pozycji rynkowej, a naszym partnerom daje to możliwość oferowania wielu usług swoim klientom, począwszy od ARIIX TRAVEL, który jest programem lojalnościowym, wysokiej jakości suplementów, unikalnych kosmetyków, filtracji do powietrza, biżuterii i wielu innych. Firma rozwija się w zaskakującym tempie i zdecydowanie przygotowała wiele niespodzianek dla nas wszystkich na rok 2019. Nie ukrywam, że marzy mi się, aby pewnego dnia spółka ARIIX zaistniała oficjalnie na polskim rynku i została doceniona przez moich rodaków – powiedziała nam budująca swój biznes MLM w oparciu o współpracę z tą firmą Sylwia Jackson ze Śląska.  

Mogą Cię również zainteresować