Firma ASEA otrzymała nagrodę 2022 CHOICE Humanitarian Corporate Impact Award

przez Maciej Maciejewski
689 odsłony

Wysiłki network marketingowej spółki ASEA mające na celu wspieranie organizacji skoncentrowanej na ograniczaniu ubóstwa na całym świecie, zostały nagrodzone mianem CHOICE Humanitarian Corporate Impact Award. Ten zaszczyt jest wyrazem uznania dla spuścizny współpracy ASEA Advancing Life Foundation z CHOICE Humanitarian.

Indianin Navajo, źródło: Pixabay

W ciągu ostatnich sześciu lat ASEA Advancing Life Foundation pomogła otworzyć szkołę Inta Kara Vocational Center i pracowała nad odwróceniem tego, co się stało przez dziesięciolecia braku bezpieczeństwa żywnościowego w Navajo Nation.

– Współpraca z CHOICE Humanitarian wywarła głębokie wrażenie na każdym człowieku, który był zaangażowany w pracę na rzecz przerwania cyklu ubóstwa, nadużyć i cierpienia poprzez to partnerstwo. Nasze spojrzenie na życie przekracza wszelkie granice i nie możemy się doczekać dalszego zasilania potencjału nierozwiniętych społeczności na całym świecie – powiedziała Kim Marie Larsen, wiceprezes ASEA ds. globalnych wydarzeń oraz prezes fundacji ASEA Advancing Life Foundation.

Mogą Cię również zainteresować