Firma Coway znów w Dow Jones Sustainability World Index

przez Maciej Maciejewski
626 odsłony

System MLM znów doceniony. Firma Coway już szósty rok z rzędu znalazła się w światowym indeksie Dow Jones Sustainability World Index. DJSI ocenia zarządzanie, wydajność ekonomiczną, środowiskową i społeczną. Na ten moment w sumie skupia spółki z 61 branż gospodarczych.

źródło: Pixabay

Coway. Ten coraz mocniej rozwijający się na światowym rynku network marketing jest również notowany w indeksie Dow Jones Sustainability Asia/Pacific oraz w indeksie Dow Jones Sustainability Korea. Spośród wszystkich firm oferujących artykuły gospodarstwa domowego znajdujących się w DJSI World, spółka Coway jest jedyną firmą z siedzibą główną w Korei.

„Jesteśmy zaszczyceni, że już szósty rok z rzędu nasze inicjatywy ESG zostały docenione na świecie DJSI. To sukces o jakim zawsze marzyliśmy. Zgodnie z mottem przewodnim naszej firmy – „The Best Life Solution” nadal będziemy ulepszać nasze systemy zarządzania zrównoważonym rozwojem” – czytamy w informacji prasowej.

Światowy indeks Dow Jones Sustainability™ obejmuje globalnych liderów zrównoważonego rozwoju zidentyfikowanych przez S & P Global w ramach Corporate Sustainability Assessment (CSA). Reprezentuje czołowe 10% największych 2 500 firm w S & P Global BMI w oparciu o długoterminowe kryteria ekonomiczne, środowiskowe i społeczne.

Dow Jones Sustainability Asia/Pacific oferuje szeroką gamę indeksów dla regionu Azji i Pacyfiku. Wśród nich są indeksy akcji i instrumentów o stałym dochodzie dla szerokiego rynku, a także strategiczne i dostosowane do potrzeb rozwiązania, takie jak indeksy oparte na czynnikach i indeksy ESG.

Mogą Cię również zainteresować