Prouvé – przyszłość dzieje się tu

przez Maciej Maciejewski
5419 odsłony

Sektor DS/MLM na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmienił. Stał się profesjonalną i poważaną gałęzią gospodarki, przynoszącą wielomilionowe przychody spółkom i wielotysięczne prowizje ich dystrybutorom. Jedną z firm, która w zaledwie 4 lata stała się cenioną, dynamicznie rozwijającą się marką w tej branży, skupiającą partnerów z kilkudziesięciu krajów… jest Prouvé.

Katarzyna Trawińska, twórczyni marki Prouvé

Biznes MLM pozwala godnie żyć setkom tysięcy polskich rodzin, a najbardziej kompetentni i charyzmatyczni liderzy mogą co miesiąc generować olbrzymie prowizje. Jego siłę widać zwłaszcza teraz – w dobie pandemii. Wiele tradycyjnych biznesów załamało się pod jej wpływem. Wiele osób z innych branż straciło swoje dotychczasowe źródła utrzymania albo musiało zmierzyć się ze zmniejszeniem domowego budżetu. Dlatego coraz częściej szukają innych opcji – intratnych i ciekawych rozwiązań, które pozwolą im utrzymać swoje rodziny. I właśnie w tej sytuacji świetnie sprawdza się system MLM. Ale warunek jest jeden – trzeba wybrać stabilną, profesjonalną firmę, która ma jasno określony plan rozwoju na wiele lat.

Taka jest właśnie polska marka Prouvé, stworzona przez Katarzynę Trawińską – wrocławską bizneswoman z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży marketingu sieciowego.

Po zaledwie kilku latach działalności jej produkty dostępne są już w kilkudziesięciu krajach, m.in. w Polsce, Portugalii, Bułgarii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Czechach, na Węgrzech czy Słowacji. Ma także swoje oddziały w Rosji, Mongolii, Rumunii, na Ukrainie i na Cyprze. Zaufało jej tysiące polskich i zagranicznych partnerów, bo oferuje im jasny i klarowny plan kariery, który stwarza unikalne możliwości zarabiania oraz rozwijania swojego biznesu. Wyróżnia go to, że aż 36% punktowego obrotu całkowitego jest przeznaczane do podziału, bonus efektywnościowy, realne do osiągnięcia pozycje oraz bardzo prosty system naliczania punktów umownych i punktów kompensacyjnych, który premiuje osiągnięcie wyższych pozycji.

Ambasadorzy Prouvé

Każdy partner decydujący się na współpracę z Prouvé ma zapewnione know-how, pełne wsparcie i bezpieczeństwo na każdym poziomie. Dodatkowym benefitem są programy motywacyjne, w tym międzynarodowy program samochodowy, w ramach którego ambasadorzy marki otrzymują luksusowe samochody na bardzo korzystnych warunkach.

Perfumy Prouvé

Plan kariery i dobry plan biznesowy to jednak nie wszystko. Niezwykle ważny jest dobry produkt, który będzie się sprzedawał. Tutaj firma postawiła na kilka ciekawych wyróżników swojej oferty. To unikalne formuły z nietuzinkowymi składnikami aktywnymi, skuteczność i łatwość użycia, oryginalny design opakowań oraz niesamowite zapachy, komponowane z francuskich olejków zapachowych z Grasse, które można znaleźć nie tylko we flakonach z perfumami, ale także w kosmetykach do pielęgnacji ciała i włosów czy w środkach czystości do domu.

Perfumy Prouvé dla niej i dla niego

Papierkiem lakmusowym sprawdzającym stabilność i strategię rozwoju firm MLM była i wciąż jest pandemia. W tym przypadku marka Prouvé nie zawiodła. COVID-19 nie pokrzyżował jej planów. Firma wdrożyła rozwiązania, które zapewniły ciągłość współpracy z partnerami i dostępności produktów. Dzięki temu jej ambasadorzy i partnerzy mogli aktywnie działać i rozbudowywać swoje zespoły. Dla wielu z nich marka stała się też bezpieczną przystanią – miejscem, które pomogło im osiągnąć stabilizację finansową. Twardy dowód na sukces odniesiony w tych niepewnych czasach to zamknięcie roku z rekordowym obrotem.

Produkty Home & Living Prouvé

Prouvé każdemu pozwala rozwinąć skrzydła. To świetny pomysł na biznes, zwłaszcza dla tych, którzy chcą się realizować i szukają skutecznego sposobu na zwiększenie swoich dochodów.

Zacznij zarabiać z Prouvé – firmą, która daje wiele możliwości. Skontaktuj się już dziś:

www.prouve.com

facebook: prouveofficial

instagram: prouve_official

Samochody z programu motywacyjnego Zawsze do przodu

Mogą Cię również zainteresować