Firma ENERGETIX zaprezentowała w Berlinie nową kolekcję

przez Marek Wyrzychowski

Ponad 1000 partnerów biznesowych współpracujących z network marketingową firmą Energetix przybyło niedawno z całego świata do stolicy Niemiec, aby wziąć udział w premierze nowej kolekcji produktów 2019/2020. Gości powitał Roland Förster – właściciel i dyrektor zarządzający spółki.

– Inspirować ludzi produktami wysokiej jakości oraz oferować im nowe możliwości. To jest Energetix. To Twoja przyszłość – w ten sposób właściciel i dyrektor zarządzający firmy zwrócił się do uczestników eventu pokazując im nową gamę biżuterii oraz szeroką gamę produktów odnowy biologicznej i ekskluzywnej biżuterii magnetycznej.

Wspomniane przez Rolanda Förstera możliwości znajdują odzwierciedlenie w koncepcji pracy, którą za pomocą systemu MLM oferuje swoim partnerom biznesowym na całym świecie firma Energetix. Multimedialne wydarzenie w Berlinie dało uczestnikom motywację na cały rok, a goście specjalni – w tym Joey i Luke Kelly, a także Ralf Bauer, zapewnili wiele radości i wzruszeń. W swoim ekskluzywnym wykładzie trener Christian Gaertner odniósł się do pomyślnego budowania zespołu poprzez siłę i przywództwo.

Kolejną atrakcją były zapierające dech w piersiach występy Sergeya Mishchurenko na latającym słupie, znane z formatów telewizyjnych „Got to Dance”, „Super Talent” i „Masters of Dance”. Reportaż filmowy z tego wydarzenia zatytułowany „Premiera kolekcji ENERGETIX 2019” można obejrzeć tutaj:

Mogą Cię również zainteresować