Firma FARMASI ogłosiła wprowadzenie Nutriplus. To nowa, potężna linia suplementów diety

przez Maciej Maciejewski

Ci to mają rozmach. Dopiero co informowaliśmy o ekspansji tego biznesu MLM na obie Ameryki, a teraz dostajemy informację prasową o wprowadzeniu na rynek totalnie nowej serii kosmetyków. Wywodzący się z Turcji network marketing o nazwie Farmasi właśnie dodał do swojego portfolio 6 nowych suplementów diety. Na razie na rynku amerykańskim, ale…

Nutriplus ma być rewolucją w dziedzinie zdrowego stylu życia. Ta nowa linia produktów zawiera Spirulinę, kwas Omega-3, multiwitaminę dla dzieci, B12 Spray, D3 Spray i tabletki musujące C.

– Cieszymy się, że możemy utorować drogę innowacyjnym sposobom przyjmowania suplementów, wprowadzając na rynek sześć całkiem nowych produktów, które obejmują spraye witaminowe i tabletki musujące – powiedział Sinan Tuna, dyrektor generalny Farmasi i wnuk założyciela firmy dr Cevdeta Tuny.

– Czas pandemii to doskonały moment dla network marketingu. Każdy kolejny miesiąc przynosi więcej osób w zespole, wzrosty obrotu, a tym samym możliwości finansowych dla ludzi, którzy zainteresują się tym modelem biznesowym. Uważam, że lepszego czasu jak teraz nigdy nie było – komentuje współpracująca ze spółką Joanna Kaźmierowska.

– To świetny moment, aby uwierzyć w potencjał tego systemu. Człowiek potrzebuje tylko odpowiednich ludzi, aby go z niego wydobyli. Odpowiednich produktów, w które uwierzy i będzie do nich przekonany oraz uczciwego planu marketingowego, z którego będzie mógł czerpać korzyści finansowe. I nie tylko. Teraz jestem spokojna, że podjęłam w życiu jedną z najlepszych decyzji zawodowych. Postawiłam na rozwój w MLM rezygnując z pracy na etacie na stanowiskach menadżerskich w renomowanych korporacjach. Co mnie przekonało? Kilka aspektów. Przede wszystkim wolność i niezależność, którą daje mi ten model biznesowy. Poczucie spełniania misji jaka mi towarzyszy, aby dawać ludziom nieograniczone możliwości rozwoju, bez konieczności ponoszenia ryzyka finansowego. Wewnętrzny spokój, że po dwudziestu latach w korporacjach wreszcie mogę pracować tak, żeby żyć, a nie żyć, aby pracować – dodaje.

Mogą Cię również zainteresować