Firma FLAVON gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

przez Maciej Maciejewski
476 odsłony

„SIEMA! NO TO RUSZYLIŚMY! Znowu minął rok i znowu POMAGAMY DZIECIOM! (I nie tylko!) Tym razem celem jest walka z sepsą! W naszej flavonowej eSkarbonce jest już 250 zł. To dar od czterech osób. OGROMNE DZIĘKI DLA NICH!!!” – informuje network marketingowa firma FLAVON na swoich social mediach.

źródło: Wosp.org.pl

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na bardzo potrzebny sprzęt do wczesnego wykrywania sepsy. Finał WOŚP 2023 zbliża się wielkimi krokami. Inauguracja już w najbliższą niedzielę 29 stycznia br.

Firma Flavon angażuje się w tą piękną akcję zainicjowaną przez Jurka Owsiaka systematycznie, już od kilku lat. W tym roku przekazała na rzecz fundacji 10 000 zł, ale ma pomysł, aby spróbować tę kwotę zwielokrotnić…

„Znowu minął rok i znowu pomagamy dzieciom. Pracownicy biura w Debreczynie też już zbierają datki. Zapraszamy liderów do pokazania dobrego przykładu. Kochani prosimy o wzięcie udziału w zbiórce. ZAGRAJCIE RAZEM Z NAMI! Każda mała cegiełka się liczy.

Nasza flavonowa eSkarbonka już działa! Celem zbiórki jest wyposażenie laboratoriów w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, które mogą doprowadzić do sepsy. Szybsza diagnostyka to lepsza terapia sepsy.

Pierwsze zadanie okazało się trudne. Pośród tysięcy eSkarbonek, do których setki tysięcy Polaków wrzuciło już prawie dwa i pół miliona złotych, naprawdę trudno odszukać tę jedną – naszą. Pomożemy więc ją znaleźć! Oto link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/3cdrnt?lang=pl Teraz będzie już łatwo, no bo przecież pomagać jest łatwo!

Na podanej stronie znajdziecie rubryki do wypełnienia i możliwość wpłacenia wybranej przez Was kwoty. Skorzystajcie z niej i przyłączcie się do darowizny od Flavonu! Każdy grosz się liczy! A potem?

Potem będzie się można chwalić, że nie tylko współpracujecie z firmą, która spełnia swe społeczne posłanie wspomagając najszczytniejsze cele – ratowanie ludzkiego zdrowia i życia, ale i sami bierzecie w tym udział!!! Jak mawiał wielki myśliciel węgierski – CZYŃ DOBRZE. I CZYŃ TO DOBRZE!” – tak zachęca firma do tej zacnej zbiórki.

Mogą Cię również zainteresować