Firma Herbalife Nutrition przystąpiła do Organizacji Narodów Zjednoczonych Global Compact

przez Maciej Maciejewski

Network marketingowa spółka z dziedziny health & wellness Herbalife Nutrition ogłosiła, że przystąpiła do projektu United Nations Global Compact. To największa na świecie korporacyjna inicjatywa zajmująca się działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Organizacja Narodów Zjednoczonych Global Compact pracuje nad przyjęciem rozwiązań, które ulepszają społeczności oraz podtrzymują i bronią podstawowych, uniwersalnych zasad chroniących ludzi i naszą piękną planetę.

– Jesteśmy dumni z tego, że możemy dołączyć do ONZ Global Compact i wspierać ważne zadania realizowane przez Organizację Narodów Zjednoczonych – powiedział John Agwunobi, prezes i dyrektor generalny Herbalife Nutrition. – Podejmując działania i integrując zasady porozumienia z naszymi praktykami biznesowymi, będziemy pracowali nad stworzeniem lepszego świata.

To partnerstwo jest kontynuacją zaangażowania Herbalife Nutrition w realizację strategii środowiskowej, społecznej i ładu korporacyjnego, która jest zgodna z celami nawiązanej współpracy. W ten sposób biznes MLM angażuje się w rozwiązywanie najbardziej palących problemów współczesnego świata.

– Cieszymy się z zaangażowania Herbalife Nutrition w pracę sekretarza generalnego i ONZ Global Compact. Firma popiera nasze dziesięć zasad i ambicję celów zrównoważonego rozwoju i chce dodać swój wkład w tworzenie świata, jakiego wszyscy pragniemy. To zrównoważony i sprawiedliwy świat, który przyniesie korzyści wszystkim potrzebującym – powiedział Adam Roy Gordon, dyrektor ds. zaangażowania w United Nations Global Compact.

Herbalife Nutrition współpracuje również z amerykańskim Czerwonym Krzyżem, Feed the Children, The Hunger Product i fundacją chińskiego Czerwonego Krzyża, aby wspierać wysiłki na rzecz pomocy w przypadku katastrof, eliminować głód, zwiększać bezpieczeństwo mieszkalne wielu społeczeństw i zachęcać do zmiany stylu życia na zdrowy.

Mogą Cię również zainteresować