Firma Jeunesse zatrudniła nowych menadżerów

przez Katarzyna Wagner
896 odsłony

Odnoszący na całym świecie spektakularne sukcesy network marketingowy koncern Jeunesse Global zatrudnił dwóch nowych, bardzo doświadczonych w kanale sprzedaży bezpośredniej menadżerów. Firma chce w tym roku pobić wszelkie dotychczasowe wyniki osiągnięte na terenie USA.

Założyciele Jeunesse: Wendy Lewis & Randy RayZałożyciele Jeunesse: Wendy Lewis & Randy Ray

Poruszająca się w systemie marketingu sieciowego, wywodząca się z USA firma Jeunesse pozyskała dwóch nowych specjalistów. Ideneth Vega została w koncernie dyrektorem ds. sprzedaży i edukacji na terenie Ameryki Północnej, a Brett Webb – jako dyrektor generalny spółki w Stanach Zjednoczonych będzie odpowiedzialny za rozwój tego systemu MLM na terenie USA. Ta para zgromadziła na swoich barkach prawie cztery dekady doświadczenia w kanale sprzedaży bezpośredniej.

– Nie mogłam być bardziej zadowolona z dołączenia do naszej ekipy tych dwóch niesamowitych menadżerów, ponieważ postanowiliśmy w tym roku poprawić wszelkie dotychczasowe rekordy spółki na terenie Ameryki Północnej – powiedziała Meredith Berkich, prezes Jeunesse North America. – Doświadczenie Ideneth napędzane wszelkimi predyspozycjami i wiedzą na temat biznesu Bretta sprawiają, że jest to potężne uzupełnienie naszego całego regionalnego zespołu – dodała prezes.

Siedziba JeunesseSiedziba Jeunesse

Jako dyrektor ds. rozwoju sprzedaży i edukacji Ideneth Vega będzie współpracowała bezpośrednio z prezes Berkich i dyrektorami generalnymi całego kraju. Rola ta koncentruje się na opracowaniu strategii i projektowaniu systemów oraz zasobów tak, aby wyposażyć dystrybutorów w niezbędne do pracy w biznesie MLM narzędzia i wiedzę. Vega rozpoczęła własną karierę w sprzedaży bezpośredniej jako zwykły dystrybutor. Po drodze uzyskała tytuł magistra zarządzania zasobami ludzkimi i marketingu z Keller Graduate School of Management w DeVry University.

Zadania Webba jako general managera obejmują strategię rynkową Stanów Zjednoczonych, sprzedaż, obsługę i rozwój dystrybutorów. Będzie on więc na co dzień zajmował się kwestiami sprzedaży bezpośredniej, identyfikując konkretne potrzeby i wyzwania firmy. W przeszłości Webb pełnił funkcje kierownicze w pewnej firmie o wartości miliarda dolarów, a także w innych spółkach typu start-up. Posiada tytuł MBA z Uniwersytetu w Phoenix.

Ivo ZajicIvo Zajic

A jak Jeunesse rozwija się w naszym regionie? – Aby współpracownikom firmy łatwiej rozwijało się biznes, uruchomiliśmy duże biuro w Warszawie i dodatkowo bezpłatną, polskojęzyczną infolinię do obsługi klientów. Inicjujemy nowoczesne narzędzia i organizujemy intratne promocje, płacimy za sale hotelowe, dzięki czemu dystrybutorzy mogą organizować spotkania rekrutacyjne czy edukować się za darmo. Finansujemy eventy. W Polsce wdrażamy teraz nowy system szkoleń prowadzony przez wybitnych dystrybutorów i legendy MLM. Niebawem odbędzie się konferencja na 1000 osób, gdzie gościem specjalnym będzie gwiazda CNN Mark McDonald. Dzięki tego typu działaniom, a przede wszystkim dlatego, że firma dostosowała ceny produktów do panujących tutaj trendów i warunków, rynek Europy Środkowo-Wschodniej jest obecnie dla Jeunesse najszybciej rozwijającym się regionem – powiedział nam Ivo Zajic, dyrektor na Europę Środkową.   

Mogą Cię również zainteresować