Firma Mary Kay opublikowała raport dotyczący zrównoważonego rozwoju i wpływu społecznego na lata 2020-2022

przez Maciej Maciejewski
437 odsłony

Network marketingowy koncern Mary Kay opublikował raport szczegółowo opisujący postępy w programie „Wzbogacanie życia dzisiaj na rzecz zrównoważonego jutra” (ELTFAST). To globalnego projekt tej spółki MLM na rzecz zrównoważonego rozwoju.

źródło: Pixabay

Program „Wzbogacanie życia dzisiaj dla zrównoważonego jutra” rozszerza wysiłki i wizję Mary Kay na rok 2030 i później. Buduje obraz tego, jak „wygląda” dobro dla firmy, jej niezależnych konsultantek kosmetycznych, jej klientów i – co najważniejsze – naszej planety.

Program „Wzbogacanie życia dzisiaj na rzecz zrównoważonego jutra” został opracowany we współpracy z kluczowymi interesariuszami spółki Mary Kay i jest zgodny z celami zrównoważonego rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych. Sprawia również, że Mary Kay jest kluczowym elementem globalnej koalicji mającej na celu zapewnienie lepszej przyszłości.

ELTFAST został uruchomiony w 2020 roku. Od tego czasu Mary Kay poczyniła znaczne postępy w realizacji swoich celów, pomimo wielu wyzwań związanych z epidemią COVID-19. Raport z 2022 roku szczegółowo opisuje wszystkie wysiłki spółki od roku 2020 – początku „Dekady Działania” – i służy, jako potwierdzenie dążenia tego projektu MLM do wprowadzania zrównoważonych zmian na świecie.

Mogą Cię również zainteresować