Firma Mary Kay otrzymała certyfikat Forest Stewardship Council

przez Maciej Maciejewski
984 odsłony

Z okazji Międzynarodowego Dnia Lasów network marketingowy koncern Mary Kay otrzymał certyfikat Forest Stewardship Council (FSC). Ta globalna organizacja non-profit promującą odpowiedzialną gospodarkę leśną zwróciła szczególną uwagę na centra druku i obrazowania cyfrowego Mary Kay w centrali firmy.

Certyfikat jest potwierdzeniem, że Mary Kay wspiera odpowiedzialną gospodarkę leśną poprzez wykorzystywanie w swoich drukach komercyjnych materiałów w 100% pochodzących z recyklingu FSC lub mieszanych źródeł papieru FSC, a także wkładek papierowych używanych w produktach eksportowanych na cały świat.

– Jesteśmy dumni z postępów na naszej drodze do zrównoważonego rozwoju. Certyfikat FSC to efekt wielu miesięcy wytężonej pracy, przygotowań, wdrażania nowych protokołów oraz szkoleń. To osiągnięcie podkreśla zaangażowanie Mary Kay w ochronę środowiska i naszą doskonałość biznesową – powiedziała Deborah Gibbins, dyrektor operacyjny w Mary Kay.

W tym roku mija również 15 lat odkąd spółka Mary Kay nawiązała stałą współpracę z Fundacją Arbor Day, co zaowocowało zasadzeniem już 1,3 miliona drzew i wsparciem projektów ponownego zalesiania o dużej skali na terenie całego świata.

Mogą Cię również zainteresować