Firma Mary Kay rozpoczęła gigantyczne obchody swoich 60 urodzin. Teksas może się wzbogacić o wiele milionów dolarów

przez Maciej Maciejewski
687 odsłony

Aby uczcić obchody 60 rocznicy network marketingowego biznesu Mary Kay, firma powitała prawie 20 000 niezależnych konsultantek kosmetycznych na dorocznej konferencji seminaryjnej w Dallas (USA), która rozpoczęła się 22 lipca br. i potrwa do 6 sierpnia br. Oczekuje się, że wydarzenie przyniesie szacunkowo 34,1 miliona dolarów lokalnej gospodarce północnego Teksasu.

źródło: Pixabay

Projekt obejmuje cztery kolejne konferencje edukacyjne, które będą również źródłem inspiracji oraz docenią i nagrodzą sukcesy niezależnych konsultantek kosmetycznych. A wszystko zgodnie z wizją, którą założycielka tego biznesu MLM – Mary Kay Ash, zapoczątkowała sześćdziesiąt lat temu.

– Jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy powitać naszych globalnych, niezależnych sprzedawców w Dallas, aby uczcić naszą przełomową rocznicę – powiedział Nathan Moore, prezes ds. globalnej sprzedaży i marketingu w Mary Kay Inc. – To nasi współpracownicy są powodem, dla którego tu jesteśmy i powodem, dla którego mamy tak wiele do świętowania. Nasza kultowa założycielka miała wizję zmiany życia wielu kobiet na całym świecie i cieszymy się, że możemy uhonorować to, co zaczęła 60 lat temu tutaj, w naszym rodzinnym mieście – dodał.

Mogą Cię również zainteresować