Firma MLM zaproszona na dzwonek zamykający giełdę Nasdaq

przez Maciej Maciejewski
534 odsłony

21 lipca br. spółka LifeVantage Corporation odwiedzi Nasdaq MarketSite na Times Square w ramach trwających obchodów rozpoczęcia inicjatyw transformacji LV360, a prezes i dyrektor generalny Steve Fife oraz personel wykonawczy i czołowi liderzy firmy zadzwonią dzwonkiem zamykającym giełdę Nasdaq.

źródło: Pixabay

Co spowodowało tak prestiżowe docenienie przedsiębiorstwa działającego w branży DS/MLM? Przyczyniło się do tego ujawnienie nowego planu wynagrodzeń Evolve – strategicznego elementu inicjatywy LV360, który również obejmuje nowy program lojalnościowy dla klientów Rewards Circle, ulepszenia narzędzi biznesowych i wprowadzenie na rynek nowych produktów.

– Przez ostatnie osiemnaście miesięcy cały zespół LifeVantage pracował bardzo ciężko, aby urzeczywistnić LV360. Zaproszenie do zaprezentowania naszych osiągnięć przed globalną publicznością poprzez uderzenie dzwonkiem zamykającym giełdę Nasdaq dodatkowo potwierdza dobry kierunek, w którym zmierzamy. Ta rewolucyjna transformacja zaprojektowana z myślą o nowych możliwościach, rozwoju i sukcesach naszych konsultantów, została dobrze przyjęta i wyznacza nowy standard w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego – powiedział Steve Fife.

Mogą Cię również zainteresować