Firma MONAT przekazała 300 000 USD na wsparcie programów edukacyjnych dla młodzieży

przez Maciej Maciejewski
446 odsłony

Biznes MONAT Global Corp ogłosił, że poprzez sprzedaż swojego zestawu Too Grateful Feet Kit zebrał ponad 300 000 USD na wsparcie programów edukacyjnych dla młodzieży. Cały dochód netto zostanie przekazany za pośrednictwem filantropijnej organizacji MONAT Gratitude Foundation jako dotacje dla Big Brothers Big Sisters of American i Big Brothers Big Sisters of Canada.

Darowizna jest częścią stałego zaangażowania tej poruszającej się w systemie spółki we wspieranie organizacji non-profit działających na rzecz dzieci, edukacji i rodzin. W zeszłym roku firma przekazała ponad 600 000 USD na ponad 40 specjalnych programów edukacyjnych dla młodzieży na całym świecie.

– Jesteśmy pełni pokory i niewiarygodnie dumni widząc ogromny sukces kampanii Too Grateful Feet Kit. Hojność i wsparcie naszych partnerów i klientów pozwoliły nam wywrzeć znaczący wpływ na życie młodych osób poprzez współpracę z Big Brothers Big Sisters of America i Big Brothers Big Sisters of Canada. Wierzymy, że inwestowanie w edukację i mentoring młodych ludzi jest jednym z najpotężniejszych sposobów na stworzenie lepszej przyszłości – powiedział Lu Urdaneta, dyrektor ds. kultury globalnej w MONAT i dyrektor generalny w MONAT Gratitude Foundation.

Mogą Cię również zainteresować