Firma Natur Day sponsoruje hokej na lodzie

przez Marek Wyrzychowski
901 odsłony

Promująca szeroko rozumiany trend health & wellness firma Natur Day SA inwestuje w marketing sportowy. Spółka nawiązała relacje sponsorską z I-ligową drużyną hokeja na lodzie Zagłębie Sosnowiec, która powstała w 1933 roku.

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

W swojej karierze hokeiści z Zagłębia Sosnowiec aż pięciokrotnie zdobywali tytuł Mistrza Polski, mają także na koncie wiele srebrnych i brązowych medali w rozgrywkach krajowych. Klub wychował wielu słynnych na świecie hokeistów, którzy w przeszłości wraz z drużyną Polski odnieśli niejeden sukces w historii igrzysk zimowych. Ciężkie czasy przeżywał sosnowiecki hokej, kiedy zlikwidowano tutejszą kopalnię węgla kamiennego – praktycznie jedyne źródło finansowania dla tej drużyny.

Po krótkiej przerwie ekipa HK Zagłębie Sosnowiec powróciła do rozgrywek w 2014 roku i to z obiecującymi wynikami (wygrane rozgrywki I ligi w sezonie 2014/15) i odzyskała swoje miejsce w Ekstraklasie. Świetnie zapowiadają się również najmłodsi hokeiści ZS, którzy odnoszą sukces za sukcesem. Oczywiście – jak w każdej dziedzinie – wszystko jest teraz uzależnione od funduszy. Działacze klubu liczą więc na pomoc okolicznych przedsiębiorców.

Potencjał sosnowieckiego hokeja zauważyła działająca od niedawna w systemie MLM polska firma Natur Day. – Profesjonalny sport jest tym miejscem, gdzie spotykają się idee, które są bliskie naszej firmie – zdrowy styl życia, dążenie do sukcesu czy postępowanie fair play. Z tego powodu podjęliśmy współpracę z klubem, który był 5-krotnie Mistrzem Polski, w którym grają praktycznie tylko wychowankowie klubu – bez transferów zewnętrznych, który poprzez swoją ciężką pracę ma szansę na awans do Ekstraklasy. Wspieranie Klubu Zagłębia Sosnowiec jest początkiem działalności Fundacji Natur Day, która ma na celu wspomaganie młodych adeptów sportu, których nie stać na profesjonalny start – powiedział nam Marcin Mierzwiński, prezes Natur Day SA.

Liczymy, że w nadchodzących sezonach hokeiści Zagłębia Sosnowiec będą odnosić same sukcesy, czego im serdecznie życzymy. My na pewno będziemy im kibicować oraz wspierać. Zapraszamy na mecze drużyny oraz ich fanpage na FB: https://www.facebook.com/HokejZaglebieSosnowiec/

A oto inne, archiwalne publikacje na temat firmy Natur Day SA:

Natur Day. Startuje nowy, polski MLM

Pierwsza konferencja firmy NATUR DAY

Mogą Cię również zainteresować