Firma network marketingowa nagrodzona przez magazyn FORTUNE czyli biznes MLM na LIŚCIE 100 najszybciej rozwijających się spółek

przez Maciej Maciejewski
612 odsłony

Medifast, spółka matka należąca do organizacji OPTAVIA, została wyróżniona przez prestiżowy magazyn FORTUNE. Czwarty rok z rzędu na liście 100 najszybciej rozwijających się firm Medifast zajęła 61 miejsce. Projekt klasyfikuje firmy na podstawie zysków, przychodów i zwrotów z akcji w okresie trzech ostatnich lat.

źródło: Pixabay

– Rozwój naszej firmy w ciągu ostatnich kilku lat jest odzwierciedleniem wyjątkowego podejścia trenerskiego, które wyróżnia się w świecie, a w którym zdrowie i dobre samopoczucie są zbyt często trudną i samotną podróżą – powiedział Dan Chard, prezes i dyrektor generalny w Medifast.

– To zaszczyt być jedyną firmą zajmującą się zdrowiem i dobrym samopoczuciem z branży DS/MLM na liście najszybciej rozwijających się firm magazynu Fortune. Jako zespół kierujemy się naszą misją zapewniania ludziom transformacji na całe życie, wdrażania zdrowych nawyków. Najciekawsze jest to, że nadal mamy przed sobą znaczną szansę na rozwój. Nie możemy się doczekać dalszego rozszerzania oferty i niesienia pomocy jeszcze większej liczbie klientów w USA, a docelowo na całym świecie – komentuje Dan Chard.

Mogą Cię również zainteresować