Firma PM-International otworzyła nowy oddział w Brukseli

przez Maciej Maciejewski
576 odsłony

Działająca w systemie MLM spółka PM-International niedawno świętowała zainicjowanie kolejnej inwestycji w swojej międzynarodowej ekspansji. Decydenci firmy dokonali uroczystego otwarcia najnowszego biura tego biznesu w stolicy Belgii. To kolejny kamień milowy w drodze na szczyt.

– Rynek belgijski oferuje ogromny potencjał i z dumą otwieramy nasze nowe biuro tutaj, w Brukseli. To miasto, które jak żadne inne uosabia międzynarodowość i ducha europejskości – powiedział Adrien Rincheval, regionalny dyrektor generalny ds. sprzedaży w PM-International.

Dzięki nowej filii PM-International tworzy w regionie 6 nowych miejsc pracy, a w niedalekiej przyszłości planuje się ich kolejne 6. Branża sprzedaży bezpośredniej w tym network marketing stają się również coraz bardziej popularne w Belgii, stąd decyzja spółki o zainicjowaniu nowego oddziału.

– Ze wzrostem sprzedaży o ponad 6% w branży DS/MLM w roku 2021, rynek belgijski wykazuje rosnące zapotrzebowanie na nasz model biznesowy. Szczególnie w trudnych czasach oferujemy ludziom możliwość zabezpieczenia stabilnego, dodatkowego dochodu – kontynuuje Rincheval.

Warto nadmienić, że ostatnio firma PM podwoiła swoje wyniki sprzedaży. – To, co nasi partnerzy handlowi doceniają w PM-International to fakt, że oferujemy ludziom wyjątkową możliwość samodzielnego generowania dodatkowego dochodu bez ryzyka, z elastycznym czasem i dobrą zabawą w pracy – podsumowuje belgijski dyrektor. Dzięki nowemu oddziałowi partnerzy handlowi spółki mają teraz bezpośredni, lokalny kontakt z obsługą klienta i mogą wykorzystywać piękny lokal do własnych szkoleń czy prezentacji.

Mogą Cię również zainteresować