Firma PM-International przekazała 1,5 miliona euro na fundację World Vision

przez Maciej Maciejewski
534 odsłony

Poprzez współpracę z organizacją pomocy humanitarnej i rozwoju World Vision, działająca w systemie MLM spółka PM-International AG zapewnia już wsparcie 4 000 dzieci. Aby rozwinąć poczynania tej organizacji non-profit na całym świecie, niedawno firma przekazała jej ponad 1,5 miliona euro.

Vicki Sorg

– Jesteśmy wdzięczni, że PM-International od tylu lat aktywnie nas wspiera. Dzięki tegorocznej, rekordowej darowiźnie, będziemy mogli nie tylko pozytywnie wpłynąć na życie 4 000 sponsorowanych dzieci, ale także wzmocnić ich rodziny i społeczności, co w sumie pozwoli nam dotrzeć do dziesiątek tysięcy ludzi – powiedział Christoph Hilligen, dyrektor generalny World Vision Germany.

W 2022 roku PM-International jako jedynym sponsor korporacyjny w Kambodży i Bangladeszu rozpocznie sponsorowanie ponad 1 000 dzieci w tym regionie, a także rozpocznie tam całkiem nowe projekty rozwojowe, które zapewnią dostęp do bezpiecznej wody pitnej, urządzeń sanitarnych, higieny oraz kursy żywieniowe. Przewiduje się, że z tego projektu skorzysta ponad 110 000 osób potrzebujących pomocy.

– Chcemy odpowiedzialnie dzielić się naszym sukcesem, mając na uwadze wielki cel. Każdego roku umożliwiamy tysiącom dzieci stanie się aktywnymi ambasadorami zmian w ich społeczności. Jest to możliwe dzięki wsparciu naszych wszystkich działających w biznesie MLM partnerów dystrybucyjnych i klientów z całego świata. Jestem niesamowicie wdzięczna za to, co nam umożliwiają – komentuje Vicki Sorg, ambasadorka organizacji charytatywnej PM-International.

Mogą Cię również zainteresować