Firma QuiAri otrzymała licencję na prowadzenie działalności w Korei Południowej

przez Maciej Maciejewski

Założyciel i dyrektor generalny network marketingowej spółki QuiAri – Bob Reina ogłosił, że firma otrzymała licencję na prowadzenie działalności w Korei Południowej. Jest to znaczący krok w ciągłych wysiłkach tego projektu na rzecz globalnej ekspansji, która – jak oznajmił Reina – będzie głównym celem przez cały 2023 rok.

źródło: Pixabay

Już w dniu premiery na rynku Korei Południowej QuiAri zaoferuje bezpłatną aplikację mobilną, portal, samoreplikującą się stronę internetową, przewodnik szkoleniowy, filmy marketingowe i prezentacje możliwości swojego biznesu MLM – wszystko przetłumaczone na język koreański.

– To ważny kamień milowy dla QuiAri. Wkraczamy w kolejną fazę naszego wzrostu i będzie to jeden z naszych największych skoków. Wyobrażamy sobie przyszłość, w której produkty i możliwości QuiAri będą dostępne nie tylko w Korei Południowej, ale na każdym rynku w Azji, a także w pozostałych częściach świata. Nasza działalność jest w 100% skalowalna i z łatwością poradzi sobie z każdym znaczącym wzrostem popytu. Nieustannie udowadniamy swoją wartość na całym świecie. Korea Południowa nie będzie wyjątkiem. Witamy w QuiAri – powiedział Bob Reina.

Mogą Cię również zainteresować