Firma Raypath International rośnie jak na drożdżach

przez Marek Wyrzychowski

14 kwietnia br. w Olsztynie odbył się meeting szkoleniowy prężnej, dynamicznie rozwijającej się ekipy z polskiej firmy Raypath International. A 18 maja br. konferencja zorganizowana przez tyską strukturę Raypath-Infinity, którą dowodzi charyzmatyczny lider Grzegorz Gala wraz z żoną Danutą…

Ekipa Raypath-InfinityEkipa Raypath-Infinity

Wielka, biznesowa energia, duża wiedza i ogromne doświadczenie w sprzedaży. Tak można najszybciej scharakteryzować ekipę Raypath-Infinity zbudowaną przez Grzegorza Galę. Niedawno mieliśmy okazję przyjrzeć się dwóm profesjonalnie zorganizowanym przez Raypath International spotkaniom biznesowym, które odbyły się w Olsztynie 14 kwietnia 2019 roku oraz w Tychach 18 maja 2019 roku. Oto reportaż wideo z konferencji kwietniowej:

Firma Raypath jest spółką polską, która istnieje na rynku od 1994 roku. Jej siedziba znajduje się w Krakowie-Rząsce, ale firma posiada również przedstawicielstwa na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Stanach Zjednoczonych, w Kanadzie oraz w Rosji.

Przedsięwzięcie zajmuje się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych produktów do czyszczenia, które nie wymagają używania środków chemicznych. „Czyścikami” wykonanymi ze specjalnie dobranych włókien lub mikrowłókien można czyścić każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia, używając tylko wodę i wykluczając detergenty, co daje każdemu gospodarstwu domowemu spore oszczędności.

Linia produktów zwana Nową Techniką Czyszczenia rozprowadzana jest oczywiście metodą marketingu sieciowego (MLM). Dzięki tej idei już kilka tysięcy gospodarstw domowych oraz setki firm skorzystało z oferty Raypath, a co szczególnie ważne w dzisiejszej dobie – rzesze osób znalazły dodatkowe źródło dochodów zamieniając je z czasem w jedyną formę zarobkowania. W ten sposób Raypath pozwala tysiącom rodzin na godną egzystencję.

 
Spory fotoreportaż ze szkolenia olsztyńskiego można obejrzeć na portalu Facebook w tym miejscu. A galeria zdjęć ze spotkania, które odbyło się w Tychach, znajduję się tutaj

Mogą Cię również zainteresować