Firma Raypath postanowiła pomóc ogarniętej wojną Ukrainie

przez Maciej Maciejewski
1823 odsłony

Dziś mija 13 dzień wojny na Ukrainie. Na rozkaz chorego człowieka rosyjskie wojsko brutalnie napadło swoich sąsiadów i morduje ludzi. Cały kraj potrzebuje natychmiastowej pomocy. Nie gadania, ale realnej pomocy. Szybko zareagowała m.in. network marketingowa firma Raypath. Szacunek!

Rozmiar pomocy dla osób poszkodowanych w wojnie na Ukrainie przerósł wszelkie oczekiwania i z pewnością zaskoczył niejednego marudera. Różnego rodzaju akcje pomocowo-humanitarne wymyślają i organizują przeróżne biznesy, również te działające w systemie sprzedaży bezpośredniej i marketing sieciowy. Postaramy się wyłapywać tak cenne perełki…

Polska spółka Raypath International postanowiła również dołączyć do tego zacnego trendu. Firma będzie przeznaczała 1% ze swoich dochodów na szeroko rozumiane wsparcie dla Ukrainy. Trzeba w tym miejscu mocno podziękować przede wszystkim prezesowi i wszystkim dystrybutorom, którzy dzięki swojej charyzmatycznej pracy i generowaniu obrotów, mają bezpośredni wpływ na fakt, że taki pomysł może dojść do skutku.

Komentarz Iriny Etz i Łukasza Gerlacha: – Jak widać, na każdym kroku świat obecnie poruszony jest tą bestialską wojną. W obliczu niewyobrażalnej tragedii całe społeczeństwa jednoczą się, aby pomagać. Osoby związane z branżą network marketing – jako ludzie czynu – też nie pozostają tu obojętni. Polska firma Raypath zareagowała natychmiast. Jej właściciele pokazali jak szlachetnymi są ludźmi i przekazują 1% z zysku na pomoc dla Ukrainy. Jesteśmy dumni, że od 4 lat współpracujemy z firmą, która zawsze dba o ludzi, jest zaangażowana społecznie i w tak trudnym czasie pokazała klasę. Pracując z Raypath realnie pomagamy, bo przecież każdy obrót zrobiony przez partnerów spółki, każdy produkt zakupiony przez naszego klienta, zwiększa pulę przekazywanych pieniędzy. Więcej pracujesz – więcej dajesz. Już widzimy mega pozytywny odzew tej akcji. Klienci chętniej decydują się na zakup produktów, a my jako partnerzy firmy czujemy, że uczestniczymy w czymś naprawdę ważnym. Widzimy, jak niesamowitych mamy ludzi, liderów i konsultantów w naszych międzynarodowych strukturach. To, że wybudowaliśmy wspólnie – pomoc firmy, sponsorów, praca naszych partnerów, nasza praca – biznes międzynarodowy, daje nam poczucie bezpieczeństwa finansowego w tych trudnych czasach i siłę, aby nieść wsparcie ludziom słabszym. Zachęcamy wszystkich konsultantów zarejestrowanych w Raypath, wszystkich kolegów i koleżanki z branży network marketing aby angażowali się w pomoc. Razem możemy powstrzymać to szaleństwo.

Mogą Cię również zainteresować