Firma S’OUVRE wchodzi na jeszcze wyższy poziom. Prezes Waldemar Smoliński został członkiem zarządu, a zarazem współwłaścicielem Inventia Polish Technologies

przez Maciej Maciejewski
4852 odsłony

Anthony Robbins powiedział kiedyś, że: „Droga do sukcesu to podjęcie zmasowanych, zdeterminowanych działań”. Trudno się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Równie niemądrym posunięciem byłoby dywagowanie nad mocno trafnym spostrzeżeniem nieco starszego Eurypidesa: „Sukces jest wynikiem właściwej decyzji”.

Poruszająca się w systemie MLM spółka S’OUVRE zaskakuje całą branżę już od kilku lat. Nie inaczej zadziałał najświeższy komunikat wystosowany przez ten w 100% polski podmiot gospodarczy. Oto fragment:

„Niezmiernie miło nam ogłosić, że prezes S’OUVRE Waldemar Smoliński stał się członkiem zarządu, a zarazem współwłaścicielem Inventia Polish Technologies. Tym samym Grupa S’OUVRE składająca się z podmiotów S’OUVRE Polska, S’OUVRE United Kingdom, S’OUVRE Italia oraz S’OUVRE Europe poszerza się o kolejny, niezwykle ważny element, czyli firmę odpowiedzialną za produkcję kolagenu naturalnego, który stanowi składnik naszych kosmetyków.

Inventia Polish Technologies to działająca od ponad osiemnastu lat firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości innowacyjnych kosmetyków i suplementów diety, bezpiecznych dla zdrowia i wytwarzanych w pełnej harmonii z otaczającym środowiskiem. To właśnie Kolagen Naturalny Inventia® był pierwszym dziełem firmy, aby w kolejnych latach poszerzyć swoją ofertę o kolejne kosmetyki, czy właśnie suplementy diety.

Podczas jednej z konferencji biznesowych Waldemar Smoliński powiedział: „Ponad pięć lat prowadzenia S’OUVRE utwierdziło mnie w przekonaniu, że stabilny biznes to taki, który opiera się nie tylko na silnej sieci klientów i partnerów biznesowych, ale także na nieustannie rozwijającej się infrastrukturze”.

Dlatego też bardzo cieszy nas fakt, że S’OUVRE nie ustaje w swoim dynamicznym rozwoju, będąc od dzisiaj biznesem w pełni odpowiedzialnym za swoje kolagenowe produkty, wytwarzane przy ścisłej współpracy z nowym podmiotem Grupy S’OUVRE – Inventia Polish Technologies”.

Mogą Cię również zainteresować