Firma WellU wchodzi na nowe rynki

przez Maciej Maciejewski
829 odsłony

Agnieszka Sieczkowska-Klimek: „Wizja międzynarodowego biznesu stała się faktem. 22 kwietnia 2023 roku polska firma WellU oficjalnie otworzyła rynek brytyjski. Rozwijamy całą Europę spełniając wszystkie wymagania poszczególnych krajów. Ogromnie dziękuję za zaangażowanie osobom z UK oraz spółkom Larens, Nutrivi, Slim Food za dopełnienie wszystkich formalności i umożliwienie nam jeszcze większego rozwoju”.

źródło: Facebook.com

W londyńskim Hilton London Syon Park odbyło się spotkanie inaugurujące start polskiej spółki działającej w systemie network marketing o nazwie wellU. Tak firma chwali się tym faktem w social mediach:

„Mamy to! Firma WellU oficjalnie wystartowała z działalnością na rynku w Wielkiej Brytanii. Nieustanny rozwój to jedna z tych rzeczy, którą cenimy w naszym biznesie, dlatego tak bardzo cieszy nas huczne otwarcie rynku w nowym państwie i możliwości biznesowe, jakie się z tym wiążą. Frekwencja na evencie dopisała, a oficjalne wydarzenie obfitowało w emocje i merytorykę. Dziękujemy wszystkim za udział”.

źródło: Facebook.com

Mogą Cię również zainteresować