Flavon Group lubi Karpacz

przez Marek Wyrzychowski

Prawie 1000 dystrybutorów współpracujących z Flavon Group wzięło kolejny już raz udział w firmowym „Weekendowym Szkoleniu”. Wszystko działo się w dniach 16-17 listopada 2013. W nader pięknych okolicznościach przyrody.

Działająca w systemie MLM firma Flavon Group na organizację swoich cyklicznych szkoleń wybrała hotel Gołębiewski w Karpaczu. I nie ma się co dziwić, skoro zarówno piękne okolice jak i sam pensjonat robią niesamowite wrażenie…

Szkolenie było bardzo dynamiczne. Wykłady krótkie, energiczne, merytoryczne. Od powitania gości rozpoczęli prowadzący ten biznesowy spektakl – Dariusz Januszewski i Szymon Turno, a potem to już było jak u Hitchcoka. Kolejno wystąpili: Anna Hamela, ponownie prowadzący, Anna Klocek, prof. dr Dinya Zoltán, Kazimierz Cylc, Zoltan Berta, Gaál László jr, Piotr Sikorski i Ryszard Gaczkowski. Najważniejszym elementem tego dnia było przekazanie przez Zoltana Bertę i Gaál László jr informacji o nowym, dopiero wprowadzonym we Flavon programie nazwanym GPS. Więcej na ten temat opublikujemy już niebawem, w konkretnym wywiadzie z Gaál László jr.

ReklamaReklama

Wszystkich zaskoczył pierwszy wykład drugiego dnia szkolenia. Waldemar Kugler to facet, który na co dzień nie jest we Flavon człowiekiem pierwszo planowym, bowiem zajmuje się sprawami związanymi z administracją i funkcjonowaniem polskiego oddziału firmy. Tymczasem w swojej prelekcji „Siła (u)śmiechu” dał tak rewelacyjne show, że na koniec wystąpienia podziekowaliśmy mu oklaskami na stojąco. Potem wystąpili: Dariusz Januszewski i Szymon Turno, Adam Hamela, Maciej Maciejewski („Network Magazyn”), Mirosław Drzał, Ewa Wawrzyniak oraz mistrz MLM Zbigniew Utko. 

Tego dnia skrzętnie zanotowaliśmy krótkie przemówienie Szymona Turno, który mówił o nagrodach, jakie ostanio otrzymała firma Flavon: – Od momentu powstania firma była wyróżniana kilkudziesięcioma nagrodami o zasięgu węgierskim, europejskim i światowym. Nie jesteśmy w stanie przedstawić wszystkich nagród i wyróżnień ponieważ jest ich zbyt wiele, ale postanowiliśmy zwrócić uwagę na kilka najważniejszych. Oto one… W 2009 roku kapituła Węgierskiego Ministerstwa Rolnictwa przyznała firmie Flavon Certyfikat Produktu o Najwyższej jakości w węgierskim przemyśle rolniczym w kategorii „koncepcja i produkt”. Nagroda ta jest najwyższym uznaniem o zasięgu regionalnym  w węgierskim przemyśle rolniczym. W 2011 roku W parlamencie węgierskim odbyła się uroczystość wręczenia rodzinie Gaál Wielkiej Nagrody Węgierskiego Produktu w kategorii „Innowacyjność”. Warto zauważyć, że w całym 2011 roku na Węgrzech tylko trzy firmy odebrały taką nagrodę, w tym Flavon. Dwie pozostałe firmy mają poda 100 letnią tradycję działalności.

ReklamaReklama

Rok 2012 przyniósł nam wiele nagród, jednak najważniejsze wydaje się wyróżnienie o zasięgu globalnym. W brukselskim konkursie Monde Selection odbywającym się od ponad 50 lat, nasz produkt flagowy Flavon Max + zdeklasował kilka tysięcy konkurencyjnych wyrobów z ponad 80 krajów i zdobył najwyższą nagrodę Grand Gold decyzją aż 90% członków jury. W 2012 byliśmy na rynku europejskim jedyną firmą, która otrzymała tę nagrodę w kategorii „Health & Success”.

W Polsce otrzymaliśmy również wiele nagród. Jedną z najważniejszych są Certyfikaty Fair Play 2011 i 2012 przyznane przez Krajową Izbę Gospodarczą sygnowane podpisem urzędującego prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. W tym roku natomiast zostaliśmy wyróżnieni Złotym Certyfikatem Fair Play, za trzykrotny już udział w tym programie.

Mogą Cię również zainteresować