FM rośnie w siłę! Relacja z Krakowa

przez Marek Wyrzychowski
1327 odsłony

1 września br. 800 liderów i dystrybutorów FM GROUP przyjechało do Krakowa, by wspólnie wymieniać się skutecznymi praktykami budowania biznesu. Gospodarzami konferencji byli Sławomir Nowak i Radosław Smoczyński – założyciele grupy Nova Team.

ee

Wśród zaproszonych gości pojawił się redaktor naczelny „Network Magazynu” – Maciej Maciejewski, menedżer FM GROUP Polska – Jacek Biedrzycki oraz szkoleniowiec FM GROUP – Szymon Gruszka. Nie zabrakło licznych liderów z zaprzyjaźnionych struktur, którzy kierują się podobnymi wartościami przyświecającymi tworzeniu biznesu sieciowego. Co ważne, tego dnia w krakowskim Centrum Konferencyjnym Open Source spotkać można było zarówno mężczyzn, jak i kobiety odnoszące sukces.

Pracować i celebrować

Swoimi wnioskami podzieliły się osoby, które w ostatnim czasie bardzo prężnie rozwijają swoje zespoły. Są one przekonane, że pierwsze sukcesy pomogły im w rozwoju umiejętności liderskich, dały siłę, entuzjazm i świadomość korzyści, jakie niesie praca w modelu MLM w porównaniu z biznesem klasycznym czy pracą na etacie.

ReklamaReklama

Jedyna słuszna marka?

Podczas przerw uczestnicy mieli okazję przymierzyć się do samochodów marki Mercedes-Benz, które liderzy udostępnili do oglądania. Nie zabrakło także jednego z pierwszych w Polsce modelu CLA, jaki jest już w posiadaniu Sławomira Nowaka – oczywiście dzięki udziale w programie motywacyjnym „Mercedesem po Sukces”, który FM GROUP realizuje od kilku lat.

Nova Team

To solidna marka wśród struktur FM GROUP. Charakteryzuje ją nacisk stawiany na edukację i rozwój swoich partnerów m.in. poprzez organizację wielu szkoleń, także z trenerami zewnętrznymi. U nich liczy się profesjonalne podejście i etyka. Zespół wychodzi z założenia, że marketing sieciowy będzie biznesem na lata tylko wówczas, gdy zostanie stworzony na tych solidnych fundamentach, które wytrwale budują.

PS. W ten sposób 9 Rocznica FM GROUP zbiegła się z 4 Rocznicą ekipy Nova Team. Życzymy dalszych sukcesów! Na obszerny reportaż z konferencji zapraszamy na stronę www.novateam.pl. (Foto: Piotr Szałański, www.piotrszalanski.pl).

Mogą Cię również zainteresować