Forever Living Products ma nowego prezesa

przez Maciej Maciejewski
719 odsłony

Network marketingowy koncern Forever Living Products mianował Aidana O’Hare swoim nowym prezesem. O’Hare obejmuje to zacne stanowisko po 26 latach pracy w zarządzie firmy. Do tej pory nadzorował globalne strategie sprzedaży jako wiceprezes ds. sprzedaży.

źródło: Pixabay

Jego poprzednik Gregg Maughan pełnił funkcję prezesa Forever Living Products od 2008 roku do chwili obecnej. Maughan będzie nadal służył Forever jako dyrektor generalny, kierując nieco szerszą wizją swojej rodziny.

– Aidan odegrał kluczową rolę w rozwoju Forever Living Products prowadząc sprzedaż w Wielkiej Brytanii i Europie, globalny marketing oraz sprzedaż międzynarodową – powiedział Maughan. – Jego rozległe doświadczenie w udanych rolach przywódczych dla firmy sprawia, że ​​idealnie nadaje się do poprowadzenia kolejnego rozdziału naszej historii – dodał.

Jako prezes O’Hare będzie opierał się na 45 latach Forever Living Products w kwestii dostarczania wysokiej jakości produktów odżywczych i suplementów. Jego zadaniem będzie tworzenie skutecznych, nowych produktów, odpowiednich dla dzisiejszego rynku i stylu życia. Ponadto pomoże firmie w dalszym inwestowaniu w rozwiązania cyfrowe i innowacyjny plan marketingowy wspierający Forever Business Owners. Co najważniejsze, będzie kontynuował dziedzictwo nieżyjącego już założyciela i dyrektora generalnego Forever Living Products – Rexa Maughana.

Aidan O’Hare pracował z Rexem i ze mną przez wiele lat, więc jest to naturalny rozwój, ponieważ jego dążenie do sukcesu jest zaraźliwe – mówi Maughan. – Aidan ma wielki szacunek dla Forever i zachowania dziedzictwa Rexa we wszystkim, co robimy – dodał.

– Jestem bardzo podekscytowany tą szansą. Uwielbiam tę firmę i ludzi, z którymi pracujemy na całym świecie. Tak naprawdę stoję na ramionach olbrzymów i wierzę, że razem możemy poprowadzić Forever w niezwykłą przyszłość, która nadal zapewnia to, co najważniejsze dla milionów naszych rodzin – skomentował nowy prezes.

Mogą Cię również zainteresować