Futurystyczny elegant

489 odsłony

Marka Muse zaprezentowała urządzenie M-087R, stylowe, futurystyczne radio, stworzone z myślą o osobach, które cenią funkcjonalny minimalizm. Model zaprojektowano na zasadzie kontrastu między solidną, prostą obudową, a bogactwem funkcji kryjących się wewnątrz urządzenia.


To dwuzakresowe, przenośne radio wykonane z wysokiej klasy komponentów, które zapewniają trwałość i niezawodność użytkowania. Na przednim panelu, w centralnym punkcie urządzenia znajduje się duży, cyfrowy wyświetlacz LCD, pokazujący w czytelny sposób informacje o odtwarzanych utworach. Ekran wyświetlacza otaczają dwa symetrycznie rozmieszczone, trzy calowe głośniki o mocy 850 mW. Funkcjami radia nawiguje się za pomocą kilku przycisków rozlokowanych w dolnej części frontowego panelu. Na wierzchu radioodbiornika znajduje się poręczny uchwyt oraz wysuwana antena wzmacniająca sygnał.

Sprzęt potrafi zapamiętać dwadzieścia częstotliwości radiowych, posiada gniazdo słuchawkowe oraz slot aux in, umożliwiający podłączenie odtwarzacza mp3. Urządzenie ma wbudowany alarm oraz tuner PLL. Designerski wygląd sprawia, że komponuje się on zarówno z oficjalną, biurową przestrzenią, jak i z domowym zaciszem. Z pewnością sprawdzi się podczas wakacyjnych wojaży.

Mogą Cię również zainteresować