Gala Karnawałowa Forever 2018 w Bochni

przez Maciej Maciejewski

Karnawał to tradycyjnie okres zimowych balów, maskarad, pochodów i ogólnie wszelkiego rodzaju zabaw. Również w biznesie. 13 stycznia 2018 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem w Bochni, gdzie odbyła się Gala Karnawałowa Forever zorganizowana przez strukturę Bogumiły i Jana Sroków.

ee

Bochnia to stosunkowo nieduże, bo 30-sto tysięczne miasto, które już od ponad 20 lat jest miejscem aktywnej działalności ogromnej, amerykańskiej firmy Forever Living Products. Ten funkcjonujący w systemie MLM koncern co roku notuje miliardowe obroty na całym świecie. Forever jest producentem wyrobów z dziedziny wellness, czyli wspomagających profilaktykę, zdrowie i urodę, opartych na własnym, uprawianym ekologicznie aloesie (aloe vera). Uprawy posiada na terenach dla tej rośliny naturalnych: Meksyk, Dominikana i Teksas w USA. Prywatne plantacje i nowoczesne zakłady produkcyjne zapewniają firmie najwyższą, światową jakość i pomagają spełnić wymogi wielu restrykcyjnych, europejskich norm.

Forever to także możliwość rozwoju własnego biznesu polegającego na budowaniu osobistego rynku konsumentów. Z tej możliwości skorzystali już 24 lata temu Bogumiła i Jan Srokowie angażując się we współpracę z Forever w sposób profesjonalny i poważny, co przyniosło im bezapelacyjny sukces i uznanie w branży na całym świecie. Na czym polegała ta praca?

– Przede wszystkim na pomaganiu innym ludziom. Takie podejście w tej działalności przynosi profity, dlatego robimy to cały czas. I co najważniejsze, każdy kto zrozumie tę podstawową ideę tego modelu biznesowego – coraz bardziej popularnego i wykorzystywanego na całym świecie przez firmy reprezentujące różne gałęzie gospodarki – ma szansę aby dojść na szczyt – mówi Bogumiła Sroka.

Dzięki autorytetowi Bogumiły i jej aktywności, Bochnia to także centrum szkoleniowe i polskie „serce” Forever. Bogumiła i Jan Srokowie należą w firmie do grupy Global Leadership Team, czyli najaktywniejszej ekipy 29 osób (lub par małżeńskich) z całego świata. Jest to grupa wyłoniona spośród ponad 11 milionów osób na całym świecie, a państwo Srokowie plasują się w niej obecnie na 17 miejscu. Nie dziwi więc fakt, że to w Bochni cały czas dzieje się dużo. To tu działa Aloesowe Centrum – biuro szkoleniowe i obsługi dystrybutorów firmy Forever. To tu regularnie zapraszani są liderzy i menadżerowie firmy z całej Polski, aby szkolić i prowadzić warsztaty wykorzystując zaplecze Centrum Biznesowego & SPA Nowa Bochnia.

Praca Bogumiły polega na edukowaniu, wspieraniu, motywowaniu i uznaniu jej partnerów biznesowych – Forever Business Owners. Takie cele w biznesie MLM osiąga się m.in. za pomocą organizowania specjalnych projektów szkoleniowych i motywacyjnych. Dla przedsiębiorców Forever z całej Polski takim programem był ostatnio projekt nazwany „90 Dni do Sukcesu”, zakończony właśnie uroczystą Galą Karnawałową Forever na ponad 140 osób.

– Goście byli zachwyceni imprezą, a co najważniejsze, wspaniałą, pełną uznania dla naszych partnerów biznesowych, radosną zabawą przy świetnej muzyce i przepysznym jedzeniu. Już teraz możemy powiedzieć, że ten wieczór będzie na długo zapamiętany i długo wspominany. Była to wyjątkowa gala, na miarę naszej wyjątkowej firmy. To był wieczór wielu wzruszeń i uznania dla najlepszych Forever Business Owners – naszych wspaniałych partnerów w biznesie. Dziękuję naszemu dyrektorowi Jackowi Kandeferowi, że podzielił się z nami wieloma nowinkami i zainspirował do aktywnej pracy. Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę i świetną zabawę. Znów udowodniliśmy, że jesteśmy Wielką Rodziną Forever – powiedziała nam Bogumiła Sroka. (Foto: Klaudia Linja-aho)

Mogą Cię również zainteresować