Globalne Centrum Sportowe Herbalife Nutrition

przez Katarzyna Wagner
1314 odsłony

W ramach swojej długoterminowej współpracy network marketingowy koncern Herbalife oraz organizacja Proactive Sports Performance otwierają pierwsze globalne centrum sportowe Herbalife Nutrition. Placówka będzie się koncentrowała na badaniu wydajności organizmu i opracowywaniu nowych odżywek.

źródło: Proactivesp.comźródło: Proactivesp.com

Nowy obiekt, który już jest budowany w kalifornijskiej miejscowości Westlake Village, zostanie otwarty w czwartym kwartale 2020 roku. Specjaliści i naukowcy będą tam łączyli i propagowali wiedzę obu firm z zakresu żywienia sportowego i nabytego doświadczenia opartego na faktycznych, licznych wynikach osiąganych w różnych zawodach.

– Cieszymy się, że możemy współpracować z Ryanem Carpettą, założycielem Proactive Sports Performance, przy budowie najnowocześniejszego obiektu, który zademonstruje siłę integracji najlepszych praktyk żywieniowych i sportowych – powiedział Alex Amezquita, starszy wiceprezes ds. finansów i planowania strategicznego w Herbalife Nutrition.

Oprócz prac nad stosowaniem technologii do treningu fizycznego i regeneracji, dietetycy sportowi z Herbalife Nutrition i naukowcy będą tam prowadzili badania nad opracowaniem i wdrożeniem nowego, długoterminowego programu w celu dalszej analizy efektów i korzyści wynikających z nawodnienia organizmu oraz wpływu mikro i makroelementów. Jako kompleksowe narzędzie do badania wyników sportowych w zakresie odżywiania, centrum skoncentruje się na analizie całości stylu życia sportowca oraz na tym, w jaki sposób wykorzystanie całego protokołu żywienia i treningu może przynieść korzyści ich treningom, wydajności i regeneracji.

– Ten obiekt połączy naukę o sporcie i najlepszej klasy środowisko treningowe. Odżywianie, trening, regeneracja i terapia zostaną bezproblemowo zintegrowane w tym nowym centrum wydajności – powiedziała Ryan Capretta. – Nie możemy się doczekać rozszerzenia naszych i tak już poważnych przecież relacji z Herbalife Nutrition.

Capretta założył Proactive Sports w 2006 roku. Obecnie jest to jeden z najbardziej renomowanych obiektów treningowych na świecie, w którym chcą się szkolić trenerzy i profesjonalni sportowcy ze wszystkich dyscyplin na wszelkich poziomach. Capretta posiada tytuł magistra nauk sportowych, przez siedem lat pracował w NFL i na Uniwersytecie Stanforda jako trener siłowy i kondycyjny.

Herbalife Nutrition współpracuje z Proactive Sports od ośmiu lat w ramach zoptymalizowania swojego elitarnego programu dla sportowców poprzez żywienie sportowe, ściśle współpracując ze sportowcami planując ich osiągnięcia i uzupełniając treningi specjalnie ukierunkowanym planem żywieniowym. Herbalife Nutrition jest oficjalnym dostawcą posiłków dla ponad 190 profesjonalnych sportowców, drużyn sportowych i ważnych wydarzeń sportowych na całym świecie.

Mogą Cię również zainteresować