Herbalife partnerem Meksykańskiego Komitetu Olimpijskiego

przez Maciej Maciejewski
908 odsłony

Network marketingowy koncern Herbalife ogłosił, że ​​nawiązał pięcioletnią współpracę z Meksykańskim Komitetem Olimpijskim (COM), aby wspierać sportowców w treningach żywieniowych i kondycyjnych podczas przygotowań do zawodów.


W ramach optymalizacji odżywiania i regeneracji powysiłkowej sportowcy będą stosować odżywki dla sportowców Herbalife, które posiadają certyfikat NSF i zostały rzetelnie sprawdzone pod kątem braku niebezpiecznych poziomów substancji zanieczyszczających, substancji zabronionych i środków maskujących.

Niedawno firma Herbalife zaprosiła sportowców z Meksyku do Westlake Village w Kalifornii na treningi w ośrodku Proactive Sports Facility.Będą się tam odbywały tygodniowe sesje szkoleniowe dotyczące sprawności i odżywiania prowadzone przez ekspertów z Herbalife.

To już jest piąty przypadek sponsorowania przez Herbalife Komitetu Olimpijskiego, który obejmuje Wietnam, Izrael, Włochy i Grecję. – Ideą wszystkich sportów wyczynowych jest to, że ciężko pracujący sportowcy realizują swoje marzenia o doskonałości w zawodach i jesteśmy dumni z tego, że możemy im pomóc zoptymalizować ich odżywianie i regenerację powysiłkową – powiedział Stephan Gratzani, prezes Herbalife.

Mogą Cię również zainteresować