Herbalife rozpoczyna globalną kampanię #ImWithYou

przez Maciej Maciejewski
497 odsłony

Network marketingowy koncern Herbalife wystartował w Las Vegas z nową akcją promującą ten jeden z największych na świecie biznesów MLM. Kampania na rzecz zdrowego i aktywnego stylu życia nazywa się #ImWithYou i została przygotowana po to, aby zainspirować ludzi do „najlepszego życia”.

źródło: Flickr

Całoroczna, globalna kampania #ImWithYou obejmie wydarzenia fitness dla partnerów i pracowników spółki na wszystkich 95 rynkach, gdzie Herbalife działa. Dodatkowo sportowcy sponsorowani przez firmę – w tym zawodowy piłkarz Cristiano Ronaldo i profesjonalna triatlonistka Heather Jackson – wraz z niezależnymi dystrybutorami, podzielą się swoją motywacją do prowadzenia zdrowego, aktywnego stylu życia oraz tym, w jaki sposób wykorzystują produkty Herbalife do poprawy swoich celów zdrowotnych.

– Prowadzenie najlepszego życia oznacza nawiązywanie kontaktu z ludźmi i budowanie społeczności, która pomoże stać się najzdrowszą wersją siebie. Od ponad 43 lat pomagamy ludziom na całym świecie budować społeczności, a kampania #ImWithYou przypomina im, że firma, jej sponsorowani sportowcy i niezależni dystrybutorzy, są z nimi na każdym kroku – powiedział Michael Johnson, dyrektor generalny i prezes Herbalife.

Ponad 750 osób pomogło w uruchomieniu kampanii podczas grupowego treningu w Las Vegas Impact Basketball Center. To dom dla wielu zawodowych i młodych sportowców oraz partnerów Herbalife. Ponadto do września 2024 roku na całym świecie będą odbywać się lokalne i regionalne wydarzenia fitness #ImWithYou prowadzone przez dystrybutorów firmy.

– Sportowcy na całym świecie zwracają się do naszych ekspertów i spożywają nasze produkty, aby prowadzić zdrowy, aktywny tryb życia na boisku i poza nim – powiedział Stephan Gratziani, dyrektor ds. strategii. – Kampania przypomina naszym klientom i dystrybutorom o tym, że Herbalife może w podobny sposób pomóc im osiągnąć cele związane z dobrym samopoczuciem – dodał.

Według Światowej Organizacji Zdrowia zła dieta i brak aktywności fizycznej są głównymi przyczynami chorób niezakaźnych, takich jak otyłość, cukrzyca typu 2, choroby układu krążenia i inne, które są przyczyną 74% zgonów na całym świecie. Już dawno wykazano, że aktywność fizyczna i zbilansowana dieta pomagają zapobiegać tym problemom.

Mogą Cię również zainteresować