Idealny gadżet dla biznesmenów

przez Marek Wyrzychowski
489 odsłony

Avaya Flare Experience to nowy tablet przeznaczony głównie do prowadzenia rozmów wideo i głosowych, pracy grupowej oraz dzielenia się dokumentami. Urządzenie zaprojektowano na bazie architektury Avaya Aura w pełni wykorzystującej protokół SIP.


Avaya Flare Experience jest w stanie zaoferować klientom najnowocześniejsze rozwiązanie dostępne obecnie na rynku. Dzięki usprawnieniu komunikacji między menedżerami i biznesmenami będą oni mieli zdecydowanie większy wpływ na lepsze wyniki firmy przy jednoczesnej redukcji kosztów pracy. Do dobrej działalności urządzenie nie wymaga dużej przepustowości sieci, zajmuje mniejsze pasmo niż konkurencyjne systemy dostępne na rynku.

Urządzenie ma nowatorski interfejs umożliwiający szybki i łatwy dostęp do stron www, połączeń audio/wideo, konferencji, komunikatorów oraz portali społecznościowych, z widocznym statusem użytkowników. Istotną funkcją interfejsu jest spotlight, który pokazuje aktywne połączenia i bieżącą komunikację. Wszystkie rozwiązania zostały opracowane na podstawie systemu operacyjnego Android.

W sprzęcie znajdujemy między innymi funkcje: touch and swipe, udział w konferencjach i rozmowach, zarówno głosowych, jak i wideo z wykorzystaniem mechanizmu drag-and-drop, możliwość zawieszenia udziału w połączeniu i wykonania dodatkowych interakcji z użyciem głosu, poczty elektronicznej i komunikatorów, a następnie ponownego dołączenia do konferencji bez przerywania połączenia bieżącego, wirtualny wizytownik, możliwość pobierania aplikacji biurowych i biznesowych, między innymi coraz większej liczby narzędzi dostępnych na platformie Android. Pakiet Avaya Flare Experience jest dystrybuowany wraz z urządzeniem Avaya Desktop Video Device, jednak wkrótce dostępne będą wersje dla komputerów PC, laptopów, tabletów i smartfonów.

Mogą Cię również zainteresować