Jak zarabiać dobre pieniądze w biznesie alternatywnym?

przez Marek Wyrzychowsk
904 odsłony

Po urodzeniu dziecka najważniejszą rzeczą dla mam jest możliwość pogodzenia macierzyństwa z pracą zawodową. Właśnie ukazała się książka o dobrych wyborach między etatem, biznesem tradycyjnym i multi level marketingiem. Nie tylko dla mam…

W książce Anety Rydz „Mamo DZIAŁAJ! I zarabiaj dobre pieniądze w biznesie alternatywnym!” dowiesz się jakie korzyści i możliwości daje każda opcja zarabiania pieniędzy i świadomie będziesz dążyć do posiadania różnych źródeł dochodu. 

„Chcesz tylko zarabiać? Może chcesz pogodzić rolę mamy z możliwością spełnienia zawodowego? Chęcią pomagania? Może chcesz budować biznes i szukasz przepisu na sukces? – pyta autorka i wyjaśnia: „Cokolwiek jest Twoim motywem to osobisty wybór każdego człowieka. Efektem zarabiania są pieniądze. Dają poczucie bezpieczeństwa, stabilizację i dzięki nim możemy się rozwijać. Ostatnie doświadczenia życiowe nauczyły mnie, abym posiadała parę źródeł dochodu. Może zawsze o tym wiedziałaś i dywersyfikacja nie jest Ci obca. Ja się tego nauczyłam stosunkowo niedawno. Pracując tylko na etacie, a potem mając swoją działalność nie widziałam innych sposobów pozyskiwania źródeł dochodu. Potrafiłam zawsze zorganizować sobie dodatkowe pieniądze poprzez sprzedaż używanych rzeczy, jednak nie były to duże kwoty.

Pięć lat temu chciałam coś w swoim życiu zmienić. Miałam marzenie, na którego realizację potrzebowałam pieniędzy. Nie była to wycieczka, nowy samochód czy nowe mieszkanie. Pociągało mnie projektowanie wnętrz. Prawie 10 lat „chodziło” za mną zapisanie się do Krakowskiej Szkoły Artystycznej aby rozpocząć tam szkołę projektowania wnętrz. I trafiłam na ogłoszenie o dodatkowej, dobrze płatnej pracy. To był maj. We wrześniu rozpoczynała się szkoła. Pamiętam, jak usłyszałam, że mogę zarobić 1500 zł jeżeli się zaangażuję. Nie miałam nic do stracenia. Spróbowałam. I tak MLM zagościł w moim życiu na dobre…”

Celem tego e-booka jest pokazanie możliwości, jakie daje nam ogromy rynek pracy w biznesie alternatywnym czyli w sektorze multi level marketingu (MLM) – rozwój, stabilność finansowa, spełnienie zawodowe, realizacja celów i nowy styl życia… Książkę w formie elektronicznej można kupić w tym miejscu: www.legimi.com

Mogą Cię również zainteresować