Jest akcja. Śląscy trenerzy szkolą dla WOŚP

przez Katarzyna Wagner
212

Śląscy trenerzy szkolą dla WOŚP to akcja charytatywna, która ma na celu wspieranie i popieranie działań tego pięknego, ogromnego już przedsięwzięcia, które od 27 lat pomaga potrzebującym. Jurka Owsiak – jesteśmy z Tobą!

Główną ideą tego eventu, który odbędzie się 10 marca br. w Katowicach pod hasłem „Doceń siebie bardziej”, jest zebranie funduszy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i pokazanie ludziom, że życie zgodnie ze swoimi talentami, umiejętnościami, w oparciu o mocne strony i pracę nad słabszymi, może być niezwykle wzbogacające i umacniające świadomość oraz pewność siebie.

Organizatorzy chcą też pokazać, że można wspierać potrzebujących codziennie, nie tylko w okresie świątecznym, a każda okazja ku temu jest dobra. „Jako trenerzy podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, chcemy stworzyć coś wielkiego, czego Katowice jeszcze nie widziały” – czytamy w informacji prasowej.

Tak więc zapraszamy 10 marca br. do Strefy Dobry Start w Katowicach, gdzie odbędzie się 8 ciekawych warsztatów, na które można się zapisać poprzez maila podanego przy każdym z tematów. Zasada jest prosta – wybierasz warsztat (przy każdym widnieje ilość dostępnych miejsc), wpłacasz na konto WOŚP 37 zł, przesyłasz do osoby kontaktowej potwierdzenie wpłaty i rezerwujesz wybrany warsztat.

Szczegóły znajdziesz tutaj: https://barbaralech.pl/wosp

Facebook: https://www.facebook.com/events

Konto 27 Finału WOŚP:

56 1140 1010 0000 5244 4400 1027

Dane banku: Oddział Korporacyjny Warszawa

mBank S.A.

ul. Królewska 14

00-950 Warszawa

Poza warsztatami zapraszamy również do „Strefy Przytulania”, gdzie będzie można się spotkać z największa pasjonatką przytulania Adrianą Kaźmierczak. Adriana jest specjalistką od przytulania i budowania relacji. W trakcie eventu organizatorzy zamieniają przytulanie na pomaganie. Więcej informacji: [email protected]

Mogą Cię również zainteresować