Jesteś marką. Jako kobieta, mama, profesjonalistka

przez Katarzyna Wagner

Zapraszamy na seminarium poświęcone budowaniu marki osobistej w oparciu o wartości. Prelegentką spotkania będzie prekursorka tematyki zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o markę osobistą w Polsce – Joanna Malinowska-Parzydło, autorka książki „Jesteś Marką”.

Joanna Malinowska-ParzydłoJoanna Malinowska-Parzydło

Ludzie chcą żyć i pracować ze świadomymi i spełnionymi kobietami, matkami, partnerkami, profesjonalistkami. Oceniają nas na podstawie jakości naszego życia i relacji, sposobu komunikacji siebie, a w końcu osobistej reputacji, której walutą jest zaufanie do nas…

John Mason powiedział: „Urodziłaś się jako oryginał. Nie umieraj jako czyjaś kopia”. W tym kontekście zapraszamy na spotkanie kobiet, które chcą mieć wpływ na własne życie i osiągać, maleńki lub duży, sukces. Uważają, że na niego zasłużyły. Są gotowe inwestować czas we własny rozwój, żeby osiągać cele biznesowe i życiowe.  Jeśli uważasz, że nie zasługujesz na sukces i chcesz sobie udowodnić, że w życiu nie uda Ci się zrobić nic ważnego, zrezygnuj z udziału.

Ludzie chcą żyć i pracować ze świadomymi i spełnionymi kobietami, matkami, partnerkami, profesjonalistkami. Oceniają nas na podstawie jakości naszego życia i relacji, sposobu komunikacji siebie, a w końcu osobistej reputacji, której walutą jest zaufanie do nas. To zaufanie najskuteczniej zbudujemy dzięki własnej spójności i autentyczności oraz dobrej komunikacji ze sobą i z innymi. Każda z nas jest marką – nie każda jednak o tym wie, a co za tym idzie, nie zarządza w świadomy sposób.

Jeśli chcesz budować długoterminowe relacje – spójrz na siebie oczami ważnych partnerów życiowych i zawodowych przez pryzmat oferowanych wartości. Zastanów się, jakie korzyści oferujesz im jako żona, mama, ekspertka, profesjonalistka, szefowa, bizneswoman czy „perfekcyjna” pani domu.

Podczas spotkania:

  • Przyjrzysz się sobie jako marce funkcjonującej na rynku relacji międzyludzkich;
  • Zastanowisz się co w Tobie jest unikalne i na czym możesz budować swoją osobistą i biznesową efektywność;
  • Określisz co Cię wyróżnia z tłumu podobnych Ci ludzi;
  • Scharakteryzujesz swoich kluczowych partnerów życiowych i zawodowych oraz zastanowisz się nad sposobami skutecznego komunikowania się z nimi;
  • Ocenisz wartość oraz reputację swojej marki osobistej.

Prowadząca:

Joanna Malinowska-Parzydło – prekursorka tematyki zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o markę osobistą w Polsce. Blogerka „Jesteś Marką”, publicystka harvardzkiej blogosfery. Autorka książki „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą”.

Doradca strategiczny w obszarze zarządzania marką osobistą i reputacją, zintegrowanej komunikacji, przywództwa oraz budowania kultury firm wokół wartości. Wcześniej odpowiadała za strategiczną komunikację marketingową, następnie za strategie personalne w polskich mediach. W latach 2007-2012 dyrektor personalny TVN SA. Obecnie chief visionary officer w Personal Brand Institute. Założycielka Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Mentorka w polskiej edycji programu Fundacji Hillary Clinton Vital Voices oraz w programie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Wykładowca akademicki.  Mama Jaśka i Olka.

Termin i miejsce:

Seminarium odbędzie się 17 października 2015 roku (sobota), godzina 12:00, hotel Holiday Inn w Krakowie.

Bilety i rejestracja uczestników na stronie:

www.sztukainwestowaniawsiebie.zyskajwiele.pl

Mogą Cię również zainteresować