JUST RIGHTS FOR ME – FILOZOFIA BIZNESU MIHI

przez Maciej Maciejewski
3565 odsłony

Niezapomniany Rob Siltanen powiedział: „Ludzie, którzy zmieniają świat to ci, którzy są na tyle szaleni, aby wierzyć, że mogą tego dokonać”. Odważnych ludzi niczym potężny magnes przyciąga swoimi wartościami i atrybutami pewna firma, której dzisiaj się przyjrzymy. Dlaczego akurat tej? Bo MIHI to szansa dla każdego! Sprawdź dlaczego warto dołączyć do tego biznesu i realizować swoje cele, zmieniając przy tym świat na lepsze!

Tak wyglądał początek

Firma MIHI została zainicjowana w maju 2022 roku przez zespół przedsiębiorców z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej i branży kosmetycznej. Słowo MIHI w tłumaczeniu z łaciny oznacza DLA SIEBIE, a jak wiadomo, dla siebie wybieramy wyłącznie to, co najlepsze. Najlepsze produkty, najlepsze oferty, najlepsze relacje!

– Stworzyć swoją wymarzoną firmę w szybkim czasie? Tak. To jest dokładnie o nas. Pomysł założenia tego biznesu narodził się na początku 2022 roku, a wpadł na niego Jewgienij Bazhanski, dyrektor generalny MIHI. Od momentu zakiełkowania tego pomysłu do rejestracji podmiotu w Polsce minęło tylko 5 miesięcy – mówi Elena Adamchuk, dyrektor ds. rozwoju biznesu.

Jeden z założycieli firmy – Dmytro Popov, jest właścicielem jednych z największych zakładów produkcyjnych kosmetyków w Europie, posiadającym 25-letnie doświadczenie w tworzeniu produktów kosmetycznych i wyrobów do pielęgnacji domu. To jego specjaliści laboratoryjni stworzyli dla marki MIHI unikalne receptury, które pokochali już klienci w 26 krajach UE.

Następnie, aby biznes prosperował stworzono prosty i zrozumiały, konkurencyjny system wynagrodzeń, ukształtowano asortyment, opracowano koncepcję strategii i promocji marki. Powstała strona internetowa i katalog, otwarto magazyn pod Warszawą. – Idea i wartości firmy szybko znalazły oddźwięk w sercach naszych partnerów, a pierwsze rejestracje rozpoczęły się już 21 lipca 2022 roku! W ciągu pierwszych kilku dni swoje konta na stronie internetowej założyło ponad 25 000 klientów, konsultantów i liderów – wspomina Elena Adamchuk.

Pierwszy katalog zawierał tylko 65 produktów, a w ciągu roku pracy poszerzono ofertę niemal 4-krotnie. Do końca 2023 roku MIHI planuje zwiększyć swój asortyment do 380 pozycji. Mowa o produktach dla całej rodziny, które spełniają najwyższe standardy, są przyjazne dla środowiska, skuteczne i bezpieczne, utrzymując równowagę pomiędzy jakością i przystępną ceną.

– W styczniu 2023 roku 4-krotnie powiększyliśmy naszą powierzchnię magazynową. Zorganizowaliśmy I Międzynarodową Konferencję w Warszawie, w której wzięło udział ponad 50 dyrektorów z 8 krajów UE. Ciekawy był marzec 2023 roku. Na terenie zakładu produkcyjnego kosmetyków w Chociwiu odbyło się pierwsze spotkanie biznesowe naszych TOP Liderów z Polski. Mieliśmy okazję zajrzeć do samego epicentrum i na własne oczy zobaczyć proces powstawania naszych produktów, a także omówiliśmy życzenia i potrzeby naszych klientów w kwestii produktów, które oni chcieliby zobaczyć w naszych katalogach w przyszłości. No i w końcu październik br. w Warszawie – świętowaliśmy nasze pierwsze urodziny w towarzystwie ponad 300 naszych partnerów z 11 krajów – mówi Elena Adamchuk.

Tak jest teraz

 • Nieoceniony zespół profesjonalistów, z których każdy jest nastawiony na osiąganie świetnych wyników.
 • Własne laboratorium, unikalne formuły i receptury.
 • Produkcja własna i kontraktowa w krajach UE i w Ukrainie.
 • Ponad 40 tysięcy klientów, którzy codziennie wybierają produkty MIHI.
 • Stale powiększający się asortyment, nowe serie i produkty w każdym katalogu.
 • Konkurencyjny, sprawiedliwy i łatwy do zrozumienia system wynagrodzeń.
 • Ponad 1500 przedsiębiorców, którzy rozwijają z firmą swój biznes.
 • 17 katalogów i 17 wypłat rocznie dla partnera biznesowego.
 • Ponad 1 500 000 euro wypłaconych partnerom w postaci prowizji.
 • Ponad 500 000 euro w wypłaconych bonusach.
 • Ponad 2 miliony produktów dostarczonych do klientów.
 • Możliwość rozwoju osobistego i rozwoju swojego biznesu.
 • Możliwość zdobycia uznania i atrakcyjnego wynagrodzenia.
 • Możliwość wzięcia udziału w konferencjach oraz wyjazdach międzynarodowych (Turcja, maj 2024 oraz Dominikana, jesień 2024).

Fundamentem, podstawą biznesu MIHI zawsze były, są i będą, świetnej jakości produkty. Bogaty asortyment tego przedsięwzięcia dzieli się na 10 kategorii: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała, pielęgnacja włosów, makijaż, mężczyźni, dzieci, higiena jamy ustnej, perfumy, dom, zdrowie.

„Tworząc nasz asortyment kierujemy się potrzebami naszych liderów i klientów. Zanim produkty zostaną umieszczone w naszym katalogu, nasi liderzy otrzymują próbki w celu przetestowania produktów. I będziemy udoskonalać formuły, aż otrzymamy WOW od uczestników testu. Naszą filozofią jest tylko to, aby mieć najlepsze i przyjazne dla środowiska kosmetyki. Dlatego przy wyborze producenta oceniamy standardy produkcji, możliwości produkcyjne i przyjazność dla otoczenia. Preferujemy ekonomiczne opakowania o lakonicznym designie, które z łatwością wpasują się w każde wnętrze. Staramy się także minimalizować ilość użytego plastiku – tworząc produkty w opakowaniach o większych pojemościach.

Niezwykle rzadko można u nas również spotkać opakowania kartonowe, dlatego też w trosce o ochronę zasobów naturalnych zrezygnowaliśmy z druku katalogów co 3 tygodnie. W naszym katalogu promocje zaplanowane są na 2 okresy rozliczeniowe. Większość produktów ma wegańskie formuły. I oczywiście nie są testowane na zwierzętach. W październiku 2023 roku komisja ekspertów programu Naturalne Polskie wysoko oceniła i przyznała naszej serii Vegan Rokitnik Plus specjalny certyfikat” – czytamy w publikacjach firmowych.

Plan marketingowy

– Nasz plan marketingowy jest prosty i przejrzysty. Nie ma żadnych ukrytych kursów ani punktów. Naszym partnerom zapewniamy maksymalne wypłaty. To 9 kroków od kupującego do dyrektora z wypłatami od 2 do 17% od obrotu sprzedaży oraz 13 etapów kariery dla naszych partnerów biznesowych z jednorazową wypłatą od 1 000 do 500 000 euro – wyjaśnia Elena Adamchuk.

Obecnie najwyższym osiągniętym i potwierdzonym statusem w MIHI jest dyrektor elitarny, który otrzymuje 16 500 euro wpłaty za potwierdzenie 6 rang zgodnie z planem marketingowym – x 2 z programu Mega Bonus. Dla tych, którzy rosną i szybko się rozwijają, oprócz planu marketingowego przewidziane są także nagrody Mega Bonus – to premie statusowe pomnożone przez 2, które można uzyskać po osiągnięciu obrotu dyrektora (5000 euro) i powyżej oraz potwierdzeniu go w kolejnym katalogu.

Jest jeszcze Bonus Rodzicielski. Firma rozumie, jak ważna jest równowaga w życiu jej partnerów i stara się ich wspierać w tych ekscytujących momentach, gdy w rodzinie pojawiają się dzieci.

System motywacyjny

Program dla nowego klienta – tylko trzy proste kroki. To gotowe zestawy z hitowymi produktami w super cenie i oczywiście prezenty za spełnienie warunków każdego kroku. Klub Premium – dla najwierniejszych, stałych klientów, sprzedawców – nowości w prezencie co 3 okresy rozliczeniowe, specjalne ceny na zestawy katalogów, darmowa dostawa oraz ekskluzywne akcesoria i udział w losowaniu cennych prezentów. Benefit – dodatkowe prezenty przy regularnych zakupach. Mega Bonus – dla ambitnych profesjonalistów – jednorazowe wypłaty od 1 000 euro za szybki rozwój. No i międzynarodowe konferencje i wyjazdy – maj 2024 Turcja, jesień 2024 Dominikana.

Na koniec pozostaje tylko zadać pytanie: co człowiek będzie miał z tego, że rozpocznie współpracę z MIHI? Podsumujmy…

 • Szeroka oferta artykułów codziennego użytku dla całej rodziny. Wysoka jakość w przystępnej cenie.
 • Atrakcyjny i bogaty plan marketingowy.
 • Wygodna i technologiczna strona internetowa z dostępem do wszystkich niezbędnych raportów do analizy i kontroli wszystkich wskaźników biznesowych.
 • Możliwość pracy z domu w dogodnym grafiku.
 • Możliwość budowania i rozwoju biznesu międzynarodowego we wszystkich krajach UE.

Komentarz Karoliny Kamińskiej (starszy dyrektor biznesowy): „Bardzo często pytacie się mnie – dlaczego wybrałam do współpracy firmę MIHI? Przecież jest tyle innych spółek… Od kilku lat jestem w rozwoju osobistym, zdałam sobie sprawę z moich wartości życiowych i wiem, co mnie motywuje. Wiem, co mi służy, a co nie. W momencie, gdy dowiedziałam się o tworzeniu nowej marki, poznałam jej wizję, misje i wartości poczułam, że to jest to! Że świadomie i z pełną odpowiedzialnością wybieram to, co dla mnie najlepsze. Do czego mam przekonanie. Pamiętam jak dziś dzień, w którym pokazałam kobietom, z którymi wcześniej współpracowałam, próbki kosmetyków MIHI. Pozbyłam się ich w 5 minut, a to jak podskakiwały z radości na krzesłach zapamiętam do końca życia. To firma tworzona z miłości – dla siebie. Wiem, że każdy z nas ma realny wpływ na to, co się będzie działo w tym biznesie. Tworzymy nową i piękną historię firmy dla nas, dla siebie. Oprócz wyżej wymienionych atrybutów przekonała mnie również oferta innych możliwości, jakie daje firma. Bogaty plan marketingowy, bonus rodzicielski i statusowy, mega bonusy dla najbardziej ambitnych – można otrzymać aż 165 000 zł dodatkowego bonusu, cudowne kosmetyki, produkty o bardzo dobrym składzie w przystępnej cenie, program dla konsultantów – wysoki rabat na zamówienia oraz liczne przywileje i prezenty, otwartość firmy na sytuację rynkową. Poza tym ten wspaniały zespół, który mi zaufał, który jest ze mną w MIHI i nie ukrywam, że to jest mój największy motywator. Przed nami jeszcze wiele wyzwań, jak to w życiu bywa. Ja jestem spokojna, bo tworzymy cudowną i wspierającą się społeczność”.

Komentarz Wioletty Bartczak (dyrektor elitarny): „Od wielu lat pracuję z kobietami. Pokazuję im drogę, którą sama wybrałam. Dlaczego MIHI? Wybierając partnera MLM dla siebie, ale też mając na względzie ludzi, kieruję się sercem i intuicją oraz misją danej firmy. MIHI z łaciny oznacza DLA SIEBIE, a misją tego biznesu od początku było stworzenie firmy, dzięki której ludziom będzie się pracowało i żyło lepiej. Firmy skonstruowanej JAK DLA SIEBIE. Nasze motto „Just rights for me” kryje za sobą minimalizm, bezpieczeństwo, skuteczne produkty w rozsądnej cenie oraz prosty i uczciwy system wynagradzania. Ale w biznesie MLM mają znaczenie również liczby, dlatego teraz trochę o nich… Po pół roku współpracy mój zespół wygenerował sprzedaż produktów o wartości 1 mln złotych podczas 3 tygodni. Przez półtora roku w moim zespole na poziom DYREKTOR + awansowały 43 osoby. W MIHI każdy ma szansę na zmianę swojego życia bez obowiązkowych pakietów na start i inwestycji. Znalazłam tu odpowiedź na wiele moim potrzeb. Zespół, który się wspiera i motywuje. Liczne programy motywacyjne doceniające zaangażowanie ludzi. Produkty, które pokochali klienci. Przed nami wiele podróży. Już niebawem trip do Turcji, A POTEM na Dominikanę. codzienna praca z MIHI to również piękna podróż, To wyprawa po marzenia i lepsze życie. Zapraszamy Was do firmy stworzonej JAK DLA SIEBIE”.

Mogą Cię również zainteresować