K-LINK POLAND i Mistrz Profesjonalnej Rekrutacji

przez Marek Wyrzychowski

W bielskim hotelu Qubus odbyło się ciekawe szkolenie network marketingowej firmy K-LINK POLAND. Edukacją struktury zbudowanej przez ambasadora korony Aleksandrę Błotko zajął się Piotr Krenig, który został zaangażowany w stopniową realizację większego planu treningowego, mającego na celu dynamiczny rozwój tej ekipy MLM.

ee

Szkolenie odbyło się 1 marca 2019 roku i było to już czwarte spotkanie edukacyjne ekipy K-LINK POLAND z Piotrem Krenigiem. Tym razem szkoleniowiec skupiał się na tematach związanych z planowaniem biznesu i wytyczaniem celów. Podsumował również całość materiału przekazanego grupie w ciągu czterech spotkań.

Wszyscy w K-LINK bardzo cieszą się z faktu, że nawiązali współpracę z Piotrem Krenigiem. To ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. W MLM zarobił kilkanaście milionów złotych i zbudował strukturę, przez którą przewinęło się ok. 100 000 współpracowników. Wykształcił ogromną ilość ludzi, którzy uzyskali nieprzeciętne rezultaty finansowe, zdobyli kompetencje i umiejętności pozwalające odnosić sukces w wielu firmach. Stworzona przez niego struktura przyniosła obroty liczące kilka miliardów złotych.

Obecnie Piotr Krenig prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży, rekrutacji, tworzenia sieci, wystąpień publicznych, rozwoju osobistego, przywództwa i skutecznej komunikacji. Jego misją jest zmiana wizerunku marketingu sieciowego w Polsce, wykształcenie nowego pokolenia networkerów, którym pragnie zaszczepić idee etycznego biznesu, opartego o przywództwo i własny przykład. Niedawno wydał ciekawą książkę zatytułowaną „Pierwsze prawo marketingu”, którą można było kupić podczas spotkania w Bielsku.

Tydzień później Aleksandra Błotko wzięła również udział w innym projekcie edukacyjnym opracowanym i realizowanym przez Piotra Kreniga, którego celem jest kreowanie profesjonalistów marketingu sieciowego. Na szkoleniu Mistrz Profesjonalnej Rekrutacji spotkali się ludzie z różnym dorobkiem, z różnym stażem w MLM i z różnych network marketingowych firm . Jednym z podstawowych haseł tego warsztatu jest „praca ponad podziałami”.

Te warsztaty to już nie jest zabawa. Tutaj trzeba ostro pracować, ale każdy kto przejdzie taką edukację, szybko zauważy efekty. – Uczestnik jest nagrywany na kamerę i robimy analizę tego, co i jak mówi, analizę mowy ciała, gestykulacji, mimiki, głosu i korygujemy ewentualne błędy. Każdy przechodzi przez kolejne stopnie wtajemniczenia w metodologii zarządzania rozmową. Adepci dowiadują się co naprawdę znaczy twierdzenie, że „ten prowadzi rozmowę, kto zadaje pytania”. Każdego czeka 10 coraz bardziej zaawansowanych rozmów, z coraz trudniejszymi rozmówcami – wyjaśnił Piotr Krenig.

– W systemie network marketing działam 25 lat i wydawałoby się, że powinnam o tym modelu biznesowym wiedzieć już wszystko. Pracując w danej branży przez ćwierć wieku widziało się niejedno i można pomyśleć, że poznało się już wszystkie tajniki dziedziny, którą się człowiek zajmuje. Jednak to szkolenie pokazało mi, w jakim często ludzie są błędzie. Nie ma nic gorszego, niż wpaść w rutynę. Piotr Krenig pokazał nam takie rzeczy, które pozwoliły mi wrócić do korzeni, co pozwoliło nieco odświeżyć umysł, dzięki czemu teraz rekrutuję z jeszcze większą mocą – powiedziała nam Aleksandra Błotko.     

Mogą Cię również zainteresować