Klub Dobrego Networkera z The Juice Plus+ Company

przez Marek Wyrzychowski

16 listopada br. w Warszawie odbył się event grupy Klub Dobrego Networkera. To ekipa trzech niezależnych zespołów pracujących razem w marketingu sieciowym. Ich menadżerowie budują swoje biznesy na bazie współpracy z firmą The Juice Plus+ Company. Gościem specjalnym na spotkaniu był Michał Guzowski, dyrektor firmy na Polskę.

Klub Dobrego NetworkeraKlub Dobrego Networkera

Ten działający w systemie MLM biznes zainicjował w 1970 roku Jay Martin. Najpierw było NSA (National Safety Associates) w Collierville, Tennessee (USA). Projekt postawił sobie za zadanie uczynić życie ludzkie bezpieczniejszym i lepszym. Na początku firma zajmowała się sprzedażą detektorów ognia i dymu. W latach 80-tych oferta została poszerzona o filtry powietrza i wody. W 1993 roku położono kamień węgielny pod przedsięwzięcie, które dziś znamy jako Juice Plus+. Odtąd firma stale się rozwija i poszerza swoją ofertę produktową. Początkowo była to sprzedaż bezpośrednia na małą skalę, ale z czasem spółka stała się marką globalną, która dba o lepsze życie wielu ludzi w ponad 20 krajach świata. Odpowiedzialną za wszystkie kraje europejskie jest siedziba w szwajcarskiej Bazylei.

Klub Dobrego Networkera to trzy niezależne zespoły, które mają wspólny cel – działać w tej profesji na dobrym poziomie i zgodnie ze sztuka sprzedaży bezpośredniej. Grupa tych przedsiębiorców to osoby cechujące się niebywałą energią i przedsiębiorczością, co doskonale było widać podczas warszawskiej konferencji, gdzie w powietrzu unosiły się emocje, edukacja, historie i mnóstwo dobrej energii.

– Jesteśmy też pionierami, gdzie w sposób innowacyjny pracujemy w social mediach – powiedziała nam Grażyna Bąkowska. – Pokazujemy jak można mieć swój własny biznes online i prowadzić go za pomocą internetu, ale też jak świetnie łączyć go z pracą offline. Ja zdecydowałam się współpracować z The Juice Plus+ Company, gdyż ta firma przemówiła do mnie przede wszystkim pod względem funkcjonalności produktów. Miło też zaskoczył mnie fakt, że spółka nie ma ogromnej ilość i ciągłej rotacji produktów, co w innych firmach by mnie irytowało. Drugim bardzo ważnym aspektem jest przejrzysty dla mnie plan marketingowy. Dlatego z przyjemnością stałam się produktem produktu. I nie tylko ja osobiście, ale cała moja rodzina – dodała Grażyna Bąkowska.

– Zważywszy na fakt, że byłam jednym z czterech organizatorów tego spotkania, wymagałam o wiele więcej od siebie i muszę przyznać, że cała impreza przerosła moje najśmielsze oczekiwania – komentuje Wioletta Michalik. – To był najlepszy event na jakim byłam do tej pory i mimo odpowiedzialności, jaka spoczywa na barkach osób zajmujących się organizacją tego typu przedsięwzięć, miałam wystarczająco dużo czasu i swobody na kontakt z moim zespołem. Pracujemy online, ale potrzebujemy też fizycznego kontaktu, aby poczuć dobrą energię i móc się nią dzielić z innymi. Tęsknimy za sobą i nawet ten krótki czas spotkania pozwala nam na nowo naładować się na kolejne tygodnie i miesiące pracy. Juice Plus cenię najbardziej za wsparcie i pewność, że w każdej sytuacji mogę liczyć na nasze warszawskie biuro. Juice Plus to dla mnie styl życia. To firma, która zmieniła całe moje życie, która mnie karmi, spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jako partner franczyzowy mam możliwość rozwijać się na każdej płaszczyźnie i nabywać mnóstwo nowych umiejętności oraz pokazywać innym możliwości, jakie daje styl życia i własny biznes prowadzony w systemie MLM.

– To było pierwsze spotkanie Klubu Dobrego Networkera – mówi Barbara Spiralska. – Jestem bardzo dumna z tego, że stworzyłyśmy coś tak fantastycznego! Coś tak pięknego! Było na nim 160 osób, które nie mają wymówek! Postawiły na siebie i na swój rozwój! A dzięki temu osiągają to, o czym marzą. Kiedyś szare myszki, a teraz biznes women! Większość osób w naszych zespołach to kobiety. Przyjeżdżają na spotkania z dziećmi w różnym wieku. Kto powiedział, że w dzisiejszej dobie kobieta musi być kurą domową? Trzeba wyrwać się z tego stereotypu i zacząć żyć życiem, o jakim się marzy!

Co mi dają takie spotkania? Mogłabym o tym mówić do rana! Na pewno to, że mogę się spotkać ze swoim teamem. Mogę się z nimi przytulić, czy też porozmawiać jak z dobrą koleżanką na kawie. Tam są prawdziwe emocje, których na co dzień się nie doświadcza. Trzeba być na takim evencie, aby wiedzieć o czym mówię. Żałuję, że nie spotkałam Juice Plus wcześniej! To właśnie ta firma dała nam ogromne możliwości! Dzięki temu, że jest tak stabilna i patrzy do przodu. Nie musimy martwić się o swoją przyszłość. Jako lider mam obowiązek dbać o to, aby ludziom w moim teamie dobrze się pracowało. Aby mieli odpowiednie narzędzia do pracy w social mediach, szkolenia, a przede wszystkim dobry produkt, jaki ma Juice Plus.

Klub Dobrego NetworkeraKlub Dobrego Networkera

Mogą Cię również zainteresować