Kobiety górą czyli biznes MLM nagrodzony przez magazyn Forbes

przez Maciej Maciejewski
808 odsłony

Wiodący dostawca usług finansowych w network marketingu na terenie Ameryki Północnej został uznany przez magazyn biznesowy Forbes za jedno z najlepszych miejsc pracy dla kobiet. Notabene, firma Primerica – bo o niej mowa – otrzymała ten tytuł już czwarty rok z rzędu.

źródło: Pixabay

Forbes we współpracy ze Statista – wiodącym portalem statystycznym i dostawcą rankingów branżowych, przeprowadza co roku profesjonalną ankietę wśród około 50 000 pracowników ze Stanów Zjednoczonych w firmach zatrudniających co najmniej 1000 osób, aby stworzyć listę najlepszych miejsc pracy dla kobiet.

– W naszym biznesie MLM dążymy do stworzenia środowiska pracy, które zapewnia równe szanse naszym specjalistom w zakresie rozwoju zawodowego niezależnie od płci – powiedziała Lisa Brown, wiceprezes i dyrektor ds. administracyjnych w Primerica.

– Nasze zaangażowanie w tę zasadę znajduje odzwierciedlenie w liczbie kobiet w naszej kadrze roboczej i zespole kierowniczym. Otrzymanie tej nagrody podkreśla nieustające wysiłki spółki na rzecz promowania różnorodności, równości i integracji w miejscu pracy – dodaje Lisa Brown.

Ponad 64% pracowników zatrudnionych i działających w Primerica to kobiety. Ponad 56% kadry kierowniczej w tej spółce to kobiety. Trzeba również dodać, że firma znajduje się na liście Forbes 2022 najlepszych miejsc pracy dla różnorodności i jest uwzględniona w 2022 Bloomberg Gender-Equality Index.

Mogą Cię również zainteresować