Kolagen. Przyjaciel, który nie pyta o wiek

przez Katarzyna Wagner

Dziś będziemy reklamować bez żenady. Bo warto. Pojawiła się bowiem na rynku ciekawa pozycja, książka Sławomiry Jurkowskiej zatytułowana „Kolagen. Przyjaciel, który nie pyta o wiek”. To istna skarbnica wiedzy o tym niesamowitym produkcie, czyli gigantyczny as rekrutacyjno-sprzedażowy dla dystrybutorów, ale nie tylko…

Sławomira Jurkowska & red. Maciej MaciejewskiSławomira Jurkowska & red. Maciej Maciejewski

Wszak kolagenu używają osoby również nie związane bezpośrednio z firmami posiadającymi go w ofercie sprzedażowej, jest również na co dzień stosowany przez miliony ludzi dbających o swój wygląd i zdrowie, którzy nie działają w biznesie DS/MLM. Warto więc zgłębić tajemnicę tego unikalnego, polskiego wyrobu, aby mieć pojęcie o tym, co aplikujemy w nasz organizm…

Skąd pomysł na napisanie tej książki? Do kogo jest skierowana? Opowiada o tym sama autorka – Sławomira Jurkowska, która od ponad 20 lat kompletuje wiedzę na temat kosmetologii, chemii surowców kosmetycznych, kosmetologicznych aspektów biologii komórki, naturoterapii (aromaterapia, wykorzystanie surowców roślinnych w kosmetyce, peloterapia, hydroterapia), terapii manualnych oraz w zakresie innowacyjnych technik SPA:

A jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej szczegółów na temat kolagenu, np. o aspektach związanych z jego przenikalnością do naszego organizmu, o różnicach pomiędzy kolagenem naturalnym a syntetycznym lub o procesach pobudzania komórek do produkcji białka… zapraszamy na większy wywiad:

Książkę „Kolagen. Przyjaciel, który nie pyta o wiek” Sławomiry Jurkowskiej można kupić w tym miejscu: www.kolagenprzyjaciel.pl. Polecamy!

Mogą Cię również zainteresować