Kolejne przejęcie w biznesie MLM. Nowa marka i prezes w network marketingowej spółce Kannaway

przez Maciej Maciejewski
640 odsłony

Spółka Medical Marijuana ogłosiła, że zawarła umowę zakupu aktywów MFINITY Global. To znana organizacja funkcjonująca na zasadach sprzedaży bezpośredniej, skoncentrowana na promowaniu trendu health & wellnes w połączeniu z intratnym systemem zarabiania pieniędzy.

źródło: Pixabay

Produkty oferowane przez MFINITY będą teraz dystrybuowane wyłącznie pod szyldem Kannaway i będą dostępne w sprzedaży za pośrednictwem niezależnych dystrybutorów Kannaway oraz na stronie internetowej tego poruszającego się w MLM biznesu. Dotychczasowi współpracownicy firmy MFINITY staną się teraz ambasadorami marki Kannaway.

Ten zakup aktywów jest zgodny z nowo wdrożonym modelem wzrostu w Medical Marijuana, który nazwano „ekspansji poprzez przejęcie”. Kiedy dodamy do tego nowo mianowanego prezesa Kannaway – Billa Andreoliego, wszystko dodatkowo przybliża firmę do realizacji tej strategii. Zwłaszcza biorąc pod uwagę sukces Andreoliego podczas kilkunastu już przejęć w ciągu jego kariery.

– Ta umowa wyznacza dla Kannaway nowy i ekscytujący kurs. Dodawanie poprzez przejęcie. Nasza firma jest dobrze przygotowana do tego modelu i pragniemy wykorzystać tę umowę, jako pewien model na przyszłość. Jesteśmy również podekscytowani dodaniem linii produktów MFINITY do naszego portfolio i powitaniem zespołu ambasadorów marki w Kannaway, ponieważ wierzymy, że wszystko zwiększa naszą wartość – powiedział Blake Schroeder, dyrektor generalny w Medical Marijuana.

Mogą Cię również zainteresować