Kolejne przejęcie w biznesie MLM. Spółka Amare Global wchłonęła firmę Kyäni

przez Maciej Maciejewski
586 odsłony

Przedsięwzięcie Amare Global ogłosiło przejęcie Kyäni. „Dzięki temu rozpoczynamy strategiczne partnerstwo w celu dalszego rozszerzania globalnego zasięgu po potrojeniu liczby partnerów oraz podwojeniu przychodów i wzrostu liczby klientów w tym roku. A wszystko pomimo globalnych wyzwań gospodarczych” – czytamy w oświadczeniu wydanym przez AG.

– Ten rok jest w naszym przedsięwzięciu przełomowy pod względem wzrostów i rozmachu. Nie mogliśmy sobie życzyć lepszego partnera niż Kyäni, aby rozwijać naszą globalną wizję dzielenia się korzyściami płynącymi z dobrostanu psychicznego – powiedział Jared Turner, dyrektor generalny w Amare Global.

– Jesteśmy gotowi podjąć kolejny krok jako firma, aby przyspieszyć globalną ekspansję i stworzyć fundament wzmocnienia pozycji, dobrego samopoczucia i możliwości dla jak największej liczby osób. Dziękujemy naszym pełnym pasji pracownikom, partnerom marki i klientom za pomoc w osiągnięciu tego wszystkiego – dodał.

Założona w 2018 roku przez odnoszącego sukcesy przedsiębiorcę Hiepa Trana firma Amare Global koncentruje się na opracowywaniu produktów, które wspierają dobre samopoczucie psychiczne. Wizja ich twórcy, aby rozpocząć działalność gospodarczą skoncentrowaną na dobrym samopoczuciu psychicznym, wynika z jego własnej podróży do zdrowia po doświadczeniu skrajnego wypalenia w świecie biznesu. Doprowadziło to do powstania Amare Global i teraz pomaga kierować holistycznym podejściem spółki do przedsiębiorczości, które obejmuje produkty, programy i ludzi.

– Witamy niesamowitą społeczność Kyäni w naszym biznesie MLM z otwartymi ramionami – komentuje Hiep Tran, założyciel i przewodniczący Amare Global. – Kiedy zakładałem tę firmę pięć lat temu, miałem nadzieję podzielić się ze światem korzyściami płynącymi z dobrego samopoczucia psychicznego i nowatorskich możliwości finansowych. To przejęcie i strategiczne partnerstwo pozwolą nam przyspieszyć globalną wizję, jaką zawsze miałem dla naszej firmy. Konieczne było również, aby wartości i misja Kyäni były zgodne z naszymi i wierzymy, że tak jest – dodał.

Założona w 2006 roku przez rodziny Hansen i Taylor firma Kyäni była światowym pionierem w dziedzinie ruchu antyoksydacyjnego ze składnikami, które wspierają naturalną produkcję tlenku azotu przez organizm. Współzałożyciele Carl Taylor, Kirk Hansen i Jim Hansen chcieli stworzyć firmę, która przyniosłaby nadzieję i dobre samopoczucie jak największej liczbie ludzi. Niestety, współzałożyciele – bracia Kirk i Jim Hansen zginęli w tragicznym wypadku w 2019 roku, który wstrząsnął całą branżą DS/MLM na świecie.

– Ja, Kirk i Jim nigdy nie odeszliśmy od naszych najważniejszych wartości, czyli uczciwości, lojalności i ciężkiej pracy. Kiedy szukaliśmy właściwego, następnego kroku dla Kyäni, chciałem mieć pewność, że wizja spółki będzie kontynuowana, a nasi partnerzy biznesowi są optymalnie przygotowani na to, aby osiągnąć nowy sukces w niedalekiej przyszłości. To nie przypadek, że trafiliśmy na Amare Global, gdyż to oznacza „miłość”. Jestem bardzo wdzięczny pracownikom, klientom i partnerom biznesowym, którzy przeszli z nami tę podróż. Wierzę, że to strategiczne partnerstwo pomoże przenieść Kyäni do nowego, ekscytującego rozdziału i dalej wypełnić naszą misję niesienia światu nadziei, zdrowia i dobrego samopoczucia – powiedział Carl Taylor, współzałożyciel Kyäni.

– Naprawdę wierzę, że to strategiczne partnerstwo pomoże zrealizować wizję założycieli Kyäni. Z niecierpliwością czekamy na kolejny etap rozwoju i cieszymy się, że możemy połączyć siły z podobnie myślącym partnerem, którego zespół wnosi niezrównaną wiedzę specjalistyczną – powiedziała Katy Holt-Larsen, dyrektor generalna w Kyäni.

Założyciel Kyäni – Carl Taylor oraz wdowy po Kirku i Jimie – Rebecca Hansen i LeAnn Hansen będą pełnić funkcję udziałowców w Amare. Carl Taylor zasiądzie w radzie dyrektorów spółki. „Jako The Mental Wellness Company, Amare ma kontynuować swoją misję tworzenia pozytywnych fal zmian, promując znaczenie dobrego samopoczucia psychicznego poprzez wytwarzanie i dystrybucję odpowiednich produktów, budując tym samym celową społeczność na całym świecie” – czytamy w komunikacie prasowym.

Mogą Cię również zainteresować