Koncern Amway nagrodzony w konkursie IMA

przez Katarzyna Wagner

Koncern Amway, największa na świecie spółka sprzedaży bezpośredniej i network marketingu, została uznana za wiodącego innowatora w konkursie Innovation Management Awards 2017 organizowanym przez IdeaScale, dostawcę oprogramowania do crowdsourcingu i innowacji.

Amway to od wielu lat numer jeden w dziedzinie sprzedaż bezpośrednia i network marketing – tylko w 2017 roku spółka wygenerowała sprzedaż na poziomie 8,6 miliarda dolarów. Swój profesjonalizm potwierdziła nie dawno również na nieco innym polu. Wywodzący się z USA biznes MLM został uznany za wiodącego innowatora w konkursie Innovation Management Awards 2017 organizowanym przez IdeaScale, dostawcę oprogramowania do crowdsourcingu i innowacji. Amway został zwycięzcą w kategorii najlepszej strategii zaangażowania.

– Najbardziej fascynujące w tym systemie MLM jest to, jak dobrze jego strategia odzwierciedla najlepsze praktyki otwartych innowacji, gdzie dobre pomysły mogą pochodzić z dowolnego miejsca na świecie i są najsilniejsze, kiedy mogą łączyć się z innymi – powiedział Rob Hoehn, dyrektor generalny i współzałożyciel IdeaScale . – Ich program na pewno przyniesie korzyści wynikające z maksymalizacji i wyjątkowego rozmieszczenia systemu po całym świecie – dodał Hoehn.

IdeaScale jest największą chmurową platformą oprogramowania innowacyjnego na świecie. Posiada ponad 35 000 klientów i 4,5 miliona użytkowników. Oprogramowanie pozwala organizacjom włączać opinie społeczności publicznych i prywatnych, zbierając ich pomysły i dając użytkownikom platformę do głosowania. Lista klientów IdeaScale obejmuje liderów branży, takich jak Citrix, Marriott Vacations Worldwide, NASA, National Cancer Institute i Princess Cruises.

Mogą Cię również zainteresować