Koncern Amway uhonorowany przez Frost & Sullivan

przez Maciej Maciejewski
2114 odsłony

Firma Amway została wyróżniona przez Frost & Sullivan nagrodą 2022 Asia-Pacific (APAC) Competitive Strategy Leadership Award za rozwiązanie eSpring do domowego uzdatniania wody. Ten tytuł jest przyznawany przedsiębiorstwom, które realizują strategię zapewniającą większy udział w rynku, konkurencyjne pozycjonowanie marki i zadowolenie klientów.

Za co ta nagroda? Oprócz najnowocześniejszej technologii oczyszczania wody eSpring, która opiera się na szeroko zakrojonych testach naukowych i certyfikacji stron trzecich w celu zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności, wręczając nagrodę Frost & Sullivan wymieniła dodatkowo rozległe relacje branżowe firmy Amway z partnerami i dostawcami, które chronią ten największy koncern MLM świata przed zmiennością łańcucha dostaw, zakłóceniami związanymi z pandemią i presją cenową.

– Rozwiązanie eSpring od firmy Amway to dostępny na żądanie produkt do uzdatniania wody w punkcie poboru, który wykorzystuje innowacyjne połączenie najnowocześniejszych technologii w celu dostarczania czystej, bezpiecznej i smaczniejszej wody w opłacalny, spójny i przyjazny dla środowiska sposób – skomentowała Sama Suwal, analityk najlepszych praktyk w podmiocie Frost & Sullivan.

Mogą Cię również zainteresować