Koncern Amway uznany za jedno z najlepszych miejsc pracy na Filipinach

przez Maciej Maciejewski
955 odsłony

Spółka Amway Filipiny czyli oddział network marketingowego giganta Amway Corporation, została uznana za jedno z najlepszych miejsc pracy na Filipinach. Międzynarodowy program certyfikacji Best Places to Work identyfikuje miejsca pracy na całym świecie, które zapewniają swoim pracownikom wyjątkowe doświadczenia zawodowe oraz najwyższe standardy warunków pracy.

Laureaci nagród tego konkursu za rok 2022 zostali wybrani przede wszystkim ze względu na zaangażowanie w utrzymanie wyjątkowej kultury miejsc pracy. Jak zapewnia organizator, cały proces kandydowania odbywa się na podstawie niezależnej analizy.

– Co czyni Amway biznesem wyjątkowym? To kultura, rodzina założycielska i nasi ludzie. Partnerstwo między naszymi pracownikami a dystrybutorami jest niezwykłe. Mamy wiele różnych historii do opowiedzenia, ale rzadko zdarza się znaleźć organizację, w której pracownicy, niezależni przedsiębiorcy i klienci współpracują ze sobą na rzecz lepszego, zdrowszego i bogatszego życia. Wynika to ze sposobu myślenia i wartości, które nasze rodziny założycielskie wniosły do ​​naszego DNA – powiedział John Michael Federico, szef działu kadr w Amway.

Mogą Cię również zainteresować