Koncern Herbalife rozszerzył wieloletni sponsoring z LA Galaxy

przez Maciej Maciejewski
796 odsłony

Herbalife Nutrition i LA Galaxy zgodziły się na wieloletnie odnowienie swojego partnerstwa, które rozpoczęło się w 2005 roku. Działająca w systemie MLM spółka z dziedziny health & wellness pełni w tym zakresie m.in. rolę oficjalnego partnera ds. odżywiania.

Jako biznes MLM od wielu lat propagujący sport i szeroko rozumiany zdrowy tryb życia, koncern Herbalife Nutrition będzie nadal oficjalnym prezenterem i sponsorem koszulek klubu LA Galaxy – współpraca ta rozpoczęła się już w 20075 roku i jest najdłużej trwającą w historii Major League Soccer (MLS).

Wraz z początkiem sezonu 2023 MLS spółka Herbalife Nutrition nadal będzie wyłącznym partnerem żywieniowym LA Galaxy, wyłącznym partnerem klubu w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia oraz oficjalnym partnerem ds. żywienia i stylu życia. Ponadto Proactive Fueled by Herbalife Nutrition czyli najnowocześniejszy obiekt w kalifornijskiej miejscowości Westlake Village, będzie dostępny dla zespołu LA do treningu przedsezonowego i testów wydajności sportowej.

W ramach sponsoringu Los Angeles Galaxy Foundation i Herbalife Nutrition Foundation przekazują również 1,25 miliona dolarów na cele charytatywne, aby wspierać zagrożone i niedoceniane dzieci na całym świecie. Do tej pory na rzecz potrzebujących społeczności świata fundacje te przekazały 2,5 miliona dolarów.

– Cieszymy się z przedłużenia naszej 17-letniej współpracy z LA Galaxy i rozszerzenia jej na nowe obszary, które przyniosą korzyści naszym niezależnym dystrybutorom, graczom LA Galaxy, fanom i społecznościom na całym świecie – powiedział Frank Lamberti, prezes regionalny Herbalife obu Ameryk. – Jesteśmy również dumni z tego, że podpisaliśmy umowę jako wyłączny partner żywieniowy obrońcy LA Galaxy, Juliána Araujo – dodał Lamberti.

W ramach zaangażowania firmy w uwolnienie potencjału sportowców, firma Herbalife Nutrition podpisała również ekskluzywną, wieloletnią umowę z obrońcą Galaxy, Juliánem Araujo, który wykorzysta linię produktów Herbalife24 NSF Certified for Sport, aby zwiększyć swoje wyniki na boisku i poza nim. Sponsoring Juliana obejmuje prelekcje edukacyjne na temat żywienia sportowców w Stanach Zjednoczonych oraz edukację na temat żywienia sportowców za pośrednictwem platform społecznościowych firmy.

– Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Herbalife Nutrition na boisku i poza nim. Cieszymy się, że Julian dołączył do nas w momencie, gdy kontynuujemy pracę nad poprawą sytuacji społeczności nie tylko w naszym rodzinnym mieście, ale na całym świecie – powiedział Chris Klein, prezes LA Galaxy.

Mogą Cię również zainteresować